#249Paul Tuerlinckx
“International 51 - Te Mechelen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#661Glamor
Een vintage metalen bureaulamp, merk Glamor, Japan 1950.
#172
Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
#321
Een lot van vier Vlaams aardewerken spreukenborden.
#273
Een heksenbol van kwikglas.
A witch ball.No longer availableDim. Ø25cmEstimate: € 75/100 -
#319
#699Hamadan
Handgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableDim. 140 x 70 cmEstimate: € 30/40 -
#589
“De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .
#280
A halve American wedding ring set with brillanats with a total weight of about 0,45 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 700/800 -
#691
Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#253Laflor
Een zuurgeëtst vaasje met bloemdecor. Gemerkt.
An acid-etched vase with floral decoration. Marked.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60/80 -
#120
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 1.52 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1100/1200