#400Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#760Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
#780Een mahoniehouten ronde tafel op centrale driepoot.
#810Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.
#794Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
#395Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#770Een witgelakt smeedijzeren terrastafeltje met zwart glazen blad.
#354Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.
#409Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
#265Een houten fauteuil in Louis-Philippestijl.
#744Een eikenhouten sideboard in rustieke stijl.
#809Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
#2Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Deux chaises et un fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance aux dossiers et sièges en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120
#188Louis VuittonEen lederen handtas, model “Ellipse”. Met stofhoes.
#696Ronde tafel met centrale poot en vier bijpassende stoelen met uitgewerkte ruggen. Barokke stijl. Tafelblad met slijtageplekken.
Table ronde à pied central et quatre chaises assorties aux dossiers sculptés. Style baroque. Usures à la tablette.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#62Frans CoppensPeriod: 18895-1975“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage dans les Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#151WMF OrivitPeriod: 1894 - 1914Een art nouveau siervaas van verzilverd metaal, versierd met twee vrouwen bij bloemenranken. Duits werk.
Vase décoratif art nouveau en métal argenté décoré de deux femmes et de guirlandes de fleurs. Travail allemand.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#551Een bronzen cachepot. Japans werk.
#491Een zittende Boeddha van gesculpteerd steen op houten sokkel.
Bouddha assis en pierre sculptée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#125Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
#747Een lot, bestaande uit enkele grote en kleine schelpen, stukjes koraal en een woestijnroos.
#803Een gesculpteerd houten regulateur. Enkele beschadigingen.
Régulateur en bois sculpté. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#667Een lot met honderden zichtkaarten van het begin van de XXste eeuw tot de jaren ‘70. Zichten uit Duitsland, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Spanje. Zichtkaarten i.v.m. kunst. Twee dozen met fiches over auto’s tot de jaren tachtig. Ed. Edito-Service 1991. Een doos met prentjes van Franse steden en dorpen.
Lot de centaines de cartes postales du début du XXe siècle aux années 70. Vues d’Allemagne, des Pays-Bas, de la Suisse, de l’Autriche, de l’Italie, de l’Espagne. Cartes sur les arts. Deux boîtes aux fiches d’information sur des automobiles des années 80. Ed. Edito-Service 1991. Une boîte aux chromos de villes et villages de France.No longer availableEstimate: € 200 / 240