Similar lots by type
-
#336Een klassieke bijzettafel.
A classic side table. -
#273Een zwart marmeren klokstel met bijhorende schouwstukken.
A black marble clock set with accompanying mantel pieces. -
#191Een mahoniehouten schildersezel in Lodewik XV-stijl, bovenaan versierd met een rocaille.
A mahogany painter's easel in Louis XV style, adorned with a rocaille at the top. -
#66Een plantentafeltje met 2 niveaus, messing en onyx.
A plant table with 2 levels, brass and onyx. -
#156Lucas MeersmanPeriod: °1938 - ....Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.
A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed. -
#217Een set van twee arduinen leeuwen, steunend op een schild, met nog enkele onderdelen afkomstig van een oude schouw.
A set of two stone lions, resting on a shield, with some additional parts originating from an old fireplace. -
#106Een oude gesculpteerde massief eikenhouten Engelse boekenkast.
An old carved solid oak English bookcase. -
#132‘Stilleven met abrikozen’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje getekend Fantin ‘71.
'Still life with apricots', oil on panel. An impressionistic piece signed Fantin '71. -
#266Een set van 6 antieke stoelen in Napoleon III-stijl, zwart geschilderd hout en een bekleding in stof met floraal decor.
A set of 6 antique Napoleon III style chairs, black painted wood with upholstery in fabric featuring floral decor. -
#157Parrot FrèresEen grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.
A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing. -
#22Een ovalen spiegel in een houten kader met grote strik.
An oval mirror in a wooden frame with a large bow. -
#306Een massief houten piedestal in Empire stijl.
A solid wood pedestal in Empire style. -
#211Een kunststoffen beeld van een groetende edelman op houten sokkel. Schade aan de linker arm/mouw.
A plastic sculpture of a greeting nobleman on a wooden base. Damage to the left arm/sleeve. -
#116Een vintage Italiaanse bar-cart met inlegwerk, extra bovenblad/dienblad toegevoegd.
A vintage Italian bar cart with inlay, additional top tray added. -
#152Een lot van 27 mangane bijbeltegels, Nederlands, 18/19e eeuw.
A lot of 27 manganese Bible tiles, Dutch, 18/19th century. -
#29Een tafel in Napoleon III-stijl, zwart geschilderd hout en wieltjes.
A table in Napoleon III style, black-painted wood and wheels. -
#26Een messingen plantenstaander met twee niveaus, opengewerkt in Louis XV stijl.
A brass plant stand with two levels, openwork in the Louis XV style. -
#563Een gesculpteerd houten beeld van een condor, gesigneerd K. Smet.
A carved wooden sculpture of a condor, signed K. Smet. -
#218Een oude arduinen wastafel.
An old marble washbasin. -
#304F. Leys“Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
"Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed. -
#56Een bartrolley in Hollywood Regency stijl, messing en fumé glas.
A bar cart in Hollywood Regency style, brass and smoked glass. -
#16Een deels verguld houten bijzettafeltje met glazen blad.
A partly gilded wooden side table with a glass top. -
#75Carr's of Sheffield LtdEen wijnfleshouder, hout en zilver, makers mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England met het millennium jaarmerk 2000.
A wine bottle coaster, wood and silver, maker's mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England with the millennium hallmark 2000. -
#96Een consoletafel in Louis-XV stijl, messing onderstel met groen marmeren blad.
A console table in Louis XV style, brass base with green marble top.
Other lots in this auction
-
#226Een ovalen salontafel in Louis XV-stijl, messing met onyx blad.
An oval coffee table in Louis XV style, brass with onyx top. -
#122Joseph François Belin“V’la le Plaisir”. Bronzen beeld met bruin patina van een jonge werkvrouw met een koker met windroos over de schouder. Gesigneerd.
"V’la le Plaisir". Bronze sculpture with brown patina of a young female worker with a quiver of arrows over her shoulder. Signed. -
#65Lot koperen, bronzen en nikkelen munten. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.
Lot of copper, bronze, and nickel coins. From the late 19th century to the 1980s. Possibly from Belgium, Bulgaria, Cuba, Germany, France, Great Britain, Italy, Yugoslavia, Luxembourg, Poland, Portugal, Rhodesia, Romania, United States, South Africa, Switzerland, and others. -
#72Ton Van Der Salm“Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.
"Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm. -
#398Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002. -
#334Een reclamespiegel in art deco stijl. Grandin.
A advertising mirror in art deco style. Grandin. -
#109Een oude geslepen spiegel in vergulde kader met guirlandes en een romantische schildering op board. Schade aan de kader.
An old cut mirror in a gilded frame with garlands and a romantic painting on board. Damage to the frame. -
#297CanonEen lot van 3 analoge fototoestellen bestaande uit een Canon Prima Junior Hi, een Canon Epoca en een Olympus Trip MD.
A lot of 3 analog cameras including a Canon Prima Junior Hi, a Canon Epoca, and an Olympus Trip MD. -
#150Longines EFC°Een 18 kt geelgouden geweven horlogeketting met 18 kt geelgouden zakhorloge. Gemerkt en genummerd.
An 18kt yellow gold woven watch chain with an 18kt yellow gold pocket watch. Marked and numbered. -
#410Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds, total weight 0.60 ct. -
#302Bernard CharoyPeriod: 1931 - 2024“Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.
"Young lady with a hat", a color lithograph, E.A. (artist's proof), signed outside the plate. -
#433Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese pottery. Decorated with dragons.

