#823
Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.
#834
Een speeltafel met klapblad van mahoniehoutfineer op getorste poten. XIXe eeuw.
Table à jeu à abattant en placage d’acajou sur pieds torsadés. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#843
Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.
#819
Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
#844
Table ronde en bois de placage de style Biedermeyer à abattant.No longer availableDim. Ø: 117 cmEstimate: € 120/200 -
#840
Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
#828
Een buffetkast met opzet van gepatineerd grenen met twee maal twee paneeldeuren.
#818
#842
Een paar lederen fauteuils. Bekleding in slechte staat.
#837
#838
Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#845
Een kleine grenenhouten commode met twee grote en twee kleine laden.
#821
Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.
Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100/180 -
#832
Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
#829
Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.
Chaise commode petite et sobre en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#817
Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.
#841
#816
Een vintage kapstok van gechromeerd metaal.
Porte manteau vintage en chrome.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#833
#836
Een eikenhouten armstoel met een rieten zit.
Fauteuil en chêne à siège cannée.No longer availableEstimate: € 10/15 -
#835
Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.
Deux différents fauteuils en acajou.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#820
Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.
#831
Een lot van zes ongekleurde beukenhouten keukenstoelen met rieten zit.
Lot de six chaises en hêtre naturel. Sièges en osier.No longer availableEstimate: € 100/140
#731
Een Thaise vogelspin en een Kongolese zweepspin in twee presenteervitrinetjes.
#7
Een handgeschilderd miniatuur damesportret op karton.
#369
“Zittende dame”. Potlood op papier. Toegeschreven aan Anton Pieck.
#111
#189Adolphe KellerPeriod: 1880 - 1968
“St.-Tropez”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Saint-Tropez”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/280 -
#124
Antieke Kelim. Slijtage en schade.
Kilim ancien. Usures et dégâts.No longer availableDim. 330 x 296 cmEstimate: € 80/120 -
#625
“Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#751
Een paar verguld bronzen wandlampen in empirestijl.
#106Koliai
#14Eugéne JoorsPeriod: 1850 - 1910
#214
#73
Een perpetuümklokje van geel koper onder glazen stolp.
Petite pendule perpétuelle en cuivre jaune sous globe en verre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60