#300Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 1,11 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,13 ct.
#632Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#659Een antiek houten kinderstoeltje.
#261Twee verschillende houten schouwpendules. zonder sleutel.
#781Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.
#459Een kruisbeeld met gesculpteerd ivoren corpus.
Crucifix au corpus en ivoire sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. 20 x 10 cmEstimate: € 120 / 200 -
#716LilihanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
”Carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 215 x 140 cmEstimate: € 50 / 80 -
#72814 boeken m.b.t. de kunsten in Antwerpen. Max Rooses. “Geschiedenis der Antwerpsche Schilderschool”. In-8. Ed. Louis Legros, Antwerpen e.a. 1880. P. Génard. “P.P. Rubens, aanteekeningen over den Grooten Meester en zijne Bloedverwanten”. Ed. Kockx, Antwerpen. En 12 andere.
14 livres sur les arts à Anvers. Max Rooses. “Geschiedenis der Antwerpsche Schilderschool”. In-8. Ed. Louis Legros, Antwerpen e.a. 1880. P. Génard. “P.P. Rubens, aanteekeningen over den Grooten Meester en zijne Bloedverwanten”. Ed. Kockx, Anvers. Et 12 autres.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Vase couvert en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs. Couvercle surmonté d’un chien de Phô.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 85 / 90