Other lots in this auction
-
#169Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#698Een porseleinen tête-à-tête met Chinees decor op dienblaadje (klein letsel). Tsjechoslovakije.
Tête-à-tête en porcelaine à décor chinois sur présentoir (petit dégât). Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#610Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een parel.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une perle.No longer availableDim. 8,16 gEstimate: € 900 / 1000 -
#80Een 18 karaats geel gouden ring bezet met in markies geslepen robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en drie kleine diamantjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie de rubis taillés en marquise ayant un poids total de ± 0,80 ct et de trois petits diamants.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#650Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct. en twee gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,38 ct et de deux saphirs jaunes ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 900 / 1000 -
#564“Liggend naakt”. Olieverf op board.
”Nu couché”. Huile sur carton.No longer availableDim. 45 x 67 cmEstimate: € 200 / 250 -
#647Een paar bijzetkastjes van zwartgelakt in Empirestijl met één lade en één deur en een marmeren blad.
Paire de meubles d’appoint en bois noirci de style Empire ouvrant à un tiroir et à une porte. Tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 320 / 360 -
#556HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 255 cmEstimate: € 200 / 240 -
#295Georgina von EtzdorfTwee verschillende sjaals van rayon en polyester.
Deux châles différents en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 24 en 150 x 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#519“Moderne voorstelling”. Een ets. 2de staat. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Représentation moderne”. Une eau-forte, 2e état. Signée et datée ‘88.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#760LongchampEen zilveren ketting met hanger van zilver en zwart leder. 925‰.
Châine en argent et son pendentif en argent et cuir noir. 925‰.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#182“Moses en de slang”. Chinese inkt op papier. Draagt een handtekening De Freij d.d. 1786.
”Moïse et le serpent”. Encre de Chine sur papier. Porte une signature De Freij. 1786.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 400 / 500

