#242Een tombeaucommode van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
#465Il BisonteEen bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 250 / 300 -
#5Twee handtasjes van stof met vergulde sloten bezet met fantasieparels.
Deux petits sacs à main en tissu aux fermoirs dorés sertis de perles de fantaisie.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 30 / 60 -
#524Tien ingekaderde ex-librissen.
Dix ex-libris encadrés.No longer availableDim. ± 9 x 10 cmEstimate: € 50 / 55 -
#334Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Groot landschap met knotwilg en hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Grand paysage, fermettes et saoul”. Huile sur toile. Signée et datée 1965.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 150 / 200 -
#660Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een gele saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un saphir jaune de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 600 / 700 -
#742Een lot van drie XIXe eeuwse Leidse flessen.
Lot de trois bouteilles de Leyde du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#237Een lot van vijf verschillende koperen puddingvormen.
Lot de cinq différentes moules à pudding.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#709Een lot messingen laboratoriuminstrumenten.
Lot d’instruments de laboratoire en laiton.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#343Een inktstel van rood en roze marmer met een glazen inktpot en met bijpassend vloeiblok.
Un encrier en marbre rouge et rose, pot à encre en verre et buvard assorti.No longer availableDim. b: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#704Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina.
Buste d’homme en platre à patine bronze foncée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 120