#405DevecchiEen zwart daim handtasje.
#263Ets. Cogit, ParisEen laat XIXe eeuwse verticale precisiesnijmachine van staal en gietijzer. In houten kist.
Machine à couper verticale de précision en acier et fonte. Dans la caisse d’origine. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#157Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
#702Nicole Dubuisson“Naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
Nu”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120 / 130 -
#240Een zilveren broche bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en argent sertie de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,28 gEstimate: € 400 / 500 -
#320Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,57 ct. Color F I1.
Brillant rond dans un certificat fermé AIG. 0,57 ct. Couleur F. I1.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#447Een lot van acht glazen vazen in verschillende vormen en formaten.
Un lot de 8 vases en verre différents.No longer availableDim. h: 14 - 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#161Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#417Schaal en vaas art deco van fumé glas.
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant oude slijp van ± 1,05 ct. VS en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de taille ancienne de ± 1,05 ct. VS. et de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#400Mandarina DuckEen grijze pennenzak van textiel en leder.
#678Een salontafel met gebeeldhouwde poten in de vorm van een aartsengel met de hoorn des overvloeds.
Table de salon sur pieds sculptés formant archange portant une corne d’abondance.No longer availableDim. 112 x 48 cmEstimate: € 120 / 200