Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.

Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.

Table d’appoint avec entretoise et avec porte-journaux.
Dim. b: 40 & 48 cm
SKU: 2210190766.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #766
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #513

    Een oude wijze van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine. Achteraan gemerkt.

    Un vieux sage en porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du Blanc-de-Chine. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #31

    Een groen marmeren lampenvoet.

    Un pied de lampe en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #45
    Longchamp

    Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.

    Deux châles différents en soie et coton.
    No longer available
    Dim. 180 x 145 en 200 x 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #309
    Louis Albert Roessingh
    Period: 1873-1951

    “Plattelandszicht met een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1896.

    ”Paysage de campagne et cours d’eau”. Huile sur panneau. Signé et daté 1896.
    No longer available
    Dim. 47 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #197

    “XIXe eeuws straatzicht”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.

    “Vue de rue du XIXe siècle”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #364
    L.K.

    “Landschap met aanlegsteiger. De Durme te Sombeke”. Gedateerd 1966.

    ”Paysage et quai”. La Durme à Sombeke”. Datée 1966.
    No longer available
    Dim. 56 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #642

    Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.

    Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #28

    Een lot blauw glas en kristal, bestaande uit een paar kandelaars, een karaf, een vaas op voet, een coupe op voet, twee glazen, een klein karafje en een presse-papier.

    Un lot de verre bleu et de cristal, comprenant une paire de candélabres, une carafe, un vase sur pied , une coupe sur pied, deux verres, une petite carafe et un presse-papier.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #290

    Een in smaragd geslepen natuurlijke geel bruine diamant in gesloten AIG certificaat van 0,99 ct. SI1.

    Un diamant naturellement brun-jaune de taille émeraude dans un certificat fermé AIG. 0,99 ct. SI1.
    No longer available
    Estimate: € 900 / 1000
  • #327
    Hergé

    “Tintin”. Zeven albums in zeer gelezen staat. Harde covers.

    ”Tintin”. Sept albums à couverture dure, état usuré.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    “Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.

    “Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverses Ed. Entre 1853 enet1876. Vol. 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56 , 58, 60, 62, 64, 67, 69 ou 25 volumes. Avec dépliants, in-8°, bon état, jolie reliures, certaines avec dossier en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #588

    Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.

    Lustre en verre à dix branches de lumière ornées de pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More