#662Een salontafel met twee laden, het blad versierd met een ingelegde fruithouten bies.
#502Compositie. Olieverf op doek.
”Composition”. Huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#179Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#175DelvauxEen handtas in blauw savanneleder met originele stofzak.
Sac à main en cuir Savanne bleu. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#521Een Chinees porseleinen plaquette met een meerkleurig decor van personages in een besneeuwd landschap. Beschadiging rechts onder.
Une plaquette en porcelaine à décor polychrome de personnages dans un paysage enneigé.No longer availableDim. 53 x 26 cmEstimate: € 180 / 220 -
#96Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#256Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
#561Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Sint-Niklaasplaats”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Place Saint-Nicolas”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#359Twee prenten naar de klassieke oudheid.
#775Il BisonteEen zwart lederen agenda met ringen.
Agenda aux anneaux en cuir noir.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#565Zero Halliburton“Leopard”. Een aktetas van aluminium.
“Léopard”. Mallette en aluminium.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150