Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.

Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.

Table d’appoint avec entretoise et avec porte-journaux.
Dim. b: 40 & 48 cm
SKU: 2210190766.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #766
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #762

    Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.

    Lot de onze pots de pharmacie en verre incolore et une carafe (couvercle manque).
    No longer available
    Dim. h: 13 en 38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #509
    Rendland

    “Abstracte compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 1/5 buiten de plaat.

    ”Composition abstraite”. Une lithographie. Signée et datée ‘76 et numérotée 1/5 hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149
    Pieter Jan De Clercq
    Period: 1891-1964

    “Winter in een Scheldedorp”. Olieverfschilderij. Gesigneerd.

    ”Hiver et village de l’Escaut”. Huile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 61 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #375
    Eric Laville France

    Een bruine pochette van leder.

    Pochette en cuir brun.
    No longer available
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #368
    Val St. Lambert

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Une carafe en cristal incolore taillé. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #680

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une citrine de ± 6 ct.
    No longer available
    Dim. 6,50 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #211

    Mozes. Bronzen beeld naar Michelangelo.

    ”Moïse”. Une statue en bronze d’après Michel Ange.
    No longer available
    Dim. H: 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #283
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #756
    Hereke

    Een handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.

    Carpette de prière nouée main décorée de six mirhab.
    No longer available
    Dim. 243 x 183 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #758

    Twee Frans porseleinen soepterrines, waarvan één met een verguld decor en met pollepel en een ander met een floraal decor. De eerste gemerkt van Lunéville.

    Deux soupières en porcelaine française dont une à décor doré et à la louche à la marque de Lunéville, l’autre à décor floral.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #624
    Corneille

    “Nu jaune”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘95 buiten de plaat.

    ”Nu jaune”. Litho. Epreuve d’artiste, signée et datée ‘95 hors planche.
    No longer available
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #532
    Anto Diez

    “Mannenkop met pomponmuts”. Gesigneerd en H/C buiten de plaat.

    ”Tête d’homme à bonnet pompon”. Signé et H/C hors planche.
    No longer available
    Dim. 73 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More