#512Compositie. Zeefdruk. E.A. en een monogram.
”Composition”. Une sérigraphie. E.A. et monogramme.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#615NanniniZwart, bruin en beige drie dezelfde regenpetten van katoen en nylon.
#352R. Van Oppen“Galjoen voor anker”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#65311 boeken. Geschiedenis, kunst. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Slijtage en vochtvlekken. En 8 andere.
11 livres. Histoire, art. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Usures et taches d’humidité. Et 8 autres.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#170Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 850 / 950 -
#129Renaat Matthyssens“Personages op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#243Een paar kleine commodes van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
#446Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#84“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. In de stijl van de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Dans le style du XVIIème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#534“Balinese wasvrouwen onder de flamboyant”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Femmes et lessive sous le flamboyant”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 67 cmEstimate: € 200 / 300 -
#401Val Saint-Lambert (?)Vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Zonder merk.
Un vase en cristal taillé, rouge dans la masse. Pas de marque.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 50