Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bijzettafeltje van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met een marmeren blaadje en een gecanneerde entretoise.

Een bijzettafeltje van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met een marmeren blaadje en een gevlochten rieten tussenblad.

Table d’appoint en bois doré de style Louis XVI à tablette en marbre et entretoise cannée.
Dim. h: 75 cm
SKU: 2308160576.
Category: Meubel.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #576
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #623

    Een notenhouten eetkamer bestaande uit twee buffetten met marmeren bladen en een spiegel, een trumeau en een tafel.

    Garniture de salle à manger en noyer comprenant deux buffets aux tablettes en marbre, un trumeau et une table.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #752

    Een octogonale Chinese piedestal van gesculpteerd hardhout met een marmeren blad.

    Piédestal octogonal chinois en bois de fer sculpté. Tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #406

    Een wandconsole van verguld hout in barokke stijl met een zwart houten blad (hersteld).

    Console en bois doré de style baroque à tablette en bois noirci (recollée).
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #630

    Een gefineerd bridgetafeltje met gecanneleerde poten en een gevacheteerd blad.

    Table à jeux en bois de placage aux pieds cannelés et tablette en vachette.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #614

    Een buffetkast van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie met twee paneeldeuren langs een centraal klapblad en met drie laden boven- en onderaan.

    Buffet en bois de placage décoré de marqueterie florale. Ouvrant à deux portes pleines flanquant un abattant et avec trois tiroirs vers le haut comme vers le bas.
    No longer available
    Dim. 135 x 200 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #766

    Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.

    Bureau à patine blanche de style Louis XV. Tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. b: 140 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #632

    Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.

    Bibliothèque à deux corps en acajou.
    No longer available
    Dim. 200 x124 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #788

    Twee kandelaars van zamak en albast. Kleine letsels.

    Deux candélabres en régule et albâtre. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #774
    Mauthe

    Een driedelig aardewerken klokstelletje met een gedrukt blauw en wit decor. Klein letsel achteraan.

    Garniture de cheminée trois pièces en faïence à décor imprimé bleu et blanc. Petit dégât à l’arrière.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #786

    Een kleine commode van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeurtjes onder een lade.

    Petite commode en chêne sculpté à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. 82 x 69 x 42 cm
    Estimate: € 6à / 100
  • #516

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.

    Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #435

    Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.

    Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.
    No longer available
    Dim. H.57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #617

    Een kwartronde hoekvitrine in Engelse stijl. Bovenaan twee deuren met latwerk, centraal twee laden, onderaan twee paneeldeuren. Georgian stijl.

    Encoignure-vitrine en quart de cercle de style anglais. Le dessus à deux portes vitrées à lattes, deux tiroirs centrales et le bas à deux portes pleines. Style Georgian.
    No longer available
    Dim. H. 212 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #629

    Een barmeubel in Lodewijk XV-stijl met twee maal twee paneeldeuren, versierd met ingelegde koperen motieven.

    Meuble bar de style Louis XV ouvrant à deux fois deux portes pleines décorées d’incrustations de cuivre.
    No longer available
    Dim. 145 x 95 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #792

    Een groot lot varia met een koperen stoel, een werktafeltje met muziek, een koperen kandelaar, een kristallen plafonnière, porseleinen beeldjes en voorwerpen, diverse houten doosjes, enz.

    Grand lot varié comprenant une chaise en cuivre, un table à ouvrage à musique, un candélabre en cuivre, un plafonnier en cristal, des statuettes et des objets en porcelaine et différentes boîtes en bois etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #645

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 91 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #641

    Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Vier gebogen poten met bronzen monturen.

    Table ronde en bois de placage de style Louis XV. Quatre pieds volutes et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. Ø 120 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #426

    Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.

    Table de salon rectangulaire en laque de Chine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #768

    Een driedelig klokstel van zamac en albast. De pendule versierd met een schilder. Klein letsel.

    Garniture de cheminée trois pièces en régule et albâtre. La pendule surmontée d’un peintre. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #754

    Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.

    Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.
    No longer available
    Dim. H.102 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #767

    Een armstoel van witgelakt hout met fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.

    Fauteuil en bois laqué blanc à couverture de velours. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #782

    Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in neogotische stijl, bovenaan getooid met twee leeuwen met een schild. Omstreeks 1900.

    Paire de fauteuils en chêne sculpté de style gothique. Le dessus surmonté de deux lions et un écusson. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 121 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #759

    Een bergère met poef van zwartgelakt hout en met beige stoffen bekleding in Lodewijk XV-stijl.

    Bergère et ottoman en bois laqué noir recouvert de tissu beige. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 30à / 350
  • #756

    Vier armstoelen van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Quatre fauteuils en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #433

    Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee Japanse dekselpotjes, vier verschillende borden met een blauw en wit decor (waarvan één Delfts), een kommetje en een zittende Boeddha met zotjes. Meerdere restauraties.

    Lot de porcelaines et de faïences comprenant deux pots couverts du Japon, quatre assiettes différentes à décor bleu et blanc (dont une de Delft), un petit bol et un Bouddha assis aux petits garçons. Plusieurs restaurations.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #280

    Een trumeau van goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rocaille in de kuif.

    Trumeau en bois à patine or de style Lois XV. Coiffé d’une rocaille.
    No longer available
    Dim. h: 183 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #769

    Een godslamp van verzilverd koper. Binnenin met olielamp met glazen reservoir.

    Lampe de sanctuaire en cuivre argenté. L’intérieur en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #696

    Een houten trog met deksel op poten met H-verbinding.

    Pétrin couvert en bois à entretoise en H.
    No longer available
    Dim. b: 134 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #595
    Jozef Cantré

    Een houtsnede met personages. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Gravure sur bois aux personnages. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 16,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #32
    V. Portielje

    “Personage met kar in winterse dreef”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1882.

    “Personnage et son char dans une allée en hiver”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1882.
    No longer available
    Dim. 17 x 24,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #282

    Serie van zes borden van wit porselein, versierd met zes verschillende bloemendecors, met de hand geschilderd. Vergulde gechantourneerde randen. Meissen, begin XXste eeuw, gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur, tweemaal doorstreept.

    Suite de six assiettes en porcelaine blanche décorées de différents bouquets de fleurs peints à la main. Bords chantournés. Meissen, début XXe siècle, marquées aux épées croisées en bleu sous couverte, barrées deux fois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #287

    Een gevermeilleerd zilveren schaaltje met een decor van rocailles aan de rand. Franse keuren, vanaf 1838. 950 ‰.

    Petit plat en vermeil à décor de rocailles sur l’aile. Poinçons français après 1838. 950‰.
    No longer available
    Dim. 145,2 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #230

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een robijn van ± 0,50 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un rubis de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 1,67 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #205

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 12,14 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #105

    Een 18 karaats wit gouden dubbel geweven halssnoer bezet met een parel.

    Collier en or blanc 18 ct double tressé serti d’une perle.
    No longer available
    Dim. 22,63 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #335
    Visage

    Drie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.

    Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More