#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en een centrale saffier van ± 1,57 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct et un saphir central de ± 1,57 ct.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#317Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
#750Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#799Toulet ExcelsiorZes oude constateurs voor de duivensport in houten kast.
Six constateurs anciens pour la course aux pigeons, dans leurs boîtes en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#680Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#374Félicien Rops“La Médecine”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat en draagt een monogram in rood potlood.
”La Médecine”. Une lithographie. Porte un monogramme en crayon rouge dans la planche.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#122L. Lepage“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
”Berger et son troupeau de moutons”. Huile sur toile. Petit dégâts.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#272Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging links boven.
”Bateaux de pêche au port”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât au dessus à gauche.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#673Balustervaas van Chinees porselein. Famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre en porcelaine de Chine. Décor famille-rose. Marque sous la base.No longer availableDim. H.60 cmEstimate: € 80 / 120