#239Van Wauwel
“Bloemenstilleven met kerstrozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘94.
“Flower still life with poinsettias.” Oil on canvas. Signed. Dated '94.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#369
“Message to Tony. Abstract.” Gemengde techniek op paneel.
“Message to Tony. Abstract." Mixed media on panel.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 220/280 -
#303
Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.
#209Val Saint Lambert
#689
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#423
Een Chinese porseleinen dekselvaas met oorlogstafereel in het decor.
A Chinese porcelain lidded vase with a war scene in the decor.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80/120 -
#159
Een dessertbestek voor 18 personen met zilveren heften gemerkt 800 en met Duitse zilverkeuren.
#409
“Abstract.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd 1992. Draagt handtekening.
"Abstract." Mixed media on canvas. Dated 1992. Bears signature.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 220/280 -
#91
‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
"Musicians." Two bronze figurines on pink marble. Bear signature.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100/120 -
#229A. Grimberg
“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#397
Een snuff bottle van groen glas, met reliëf decor.
#492Paul Tuerlinckx
“Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still life with corn.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 119 x 88 cmEstimate: € 80/120