Similar lots by type
-
#568
Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
A set of 2 Satsuma vases consisting of a lidded vase on pedestal and a baluster vase. -
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#226
Een massief eikenhouten gesculpteerde koffer. Aan beide kanten is er een deurtje. 19e eeuws.
A solid oak carved trunk. A small door is incorporated on both sides. 19th century. -
#543Limoges Raynaud & Co.
Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
A 99-piece porcelain dinner service with floral decoration. Early 20th century, marked at the bottom.Place a bid ›Estimate: € 400/600 -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#635
Een kerkelijke hanglamp/olielamp in geel koper. Bovenaan versierd met een kruis.
A church hanging lamp/oil lamp in yellow copper. Decorated with a cross at the top. -
#552Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with Drinking Cows by the Pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#246
Een massief eikenhouten pupiter/kastje, aan de 4 zijden afgewerkt om als vrijstaand meubel te kunnen dienen. 19e eeuws.
A solid oak lectern/cabinet, finished on all 4 sides to be used as a freestanding piece of furniture. 19th century. -
#515
Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.
A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower. -
#599
Een 19e eeuws Chinees handgeknoopt tapijt in bruintinten.
A 19th-century Chinese hand-knotted carpet in shades of brown. -
#236
Een grote massief eiken dekenkoffer met paneelfronten.
A large solid oak blanket chest with panelled fronts. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#336
Een handbeschilderde houten piëdestal. Draagt een bordje met opschrift: Les membres honoraires de la sociéte philharmonique Ostendaise a leur president Ed Decuyper, le 21 novembre 1898.
A hand-painted wooden plant stand. Bears a plaque with the inscription: The honorary members of the Ostend Philharmonic Society to their president Ed Decuyper, on November 21, 1898. -
#542Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with farms and drinking cows by the pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#686
Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
A painted wooden Chinese stool, black with gold floral motifs. -
#609
Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.
A sculpted solid wooden Chinese statue of a lady with a dragon. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#436
Een kastje in Chinees lakwerk, gedecoreerd in pietra dura figuren. Eén lade en één deurtje.
A cabinet in Chinese lacquer, decorated with pietra dura figures. One drawer and one door. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#376
Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
A carved Chinese wooden side table with a marble top. -
#265Boch Frères Keramis
Een paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
A pair of earthenware vases with rose decoration in relief. Circa 1870. -
#706
Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates. -
#356
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
A Chinese pedestal with marble top.
Other lots in this auction
-
#332
Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
A large 19th-century Delft blue porcelain bowl with floral motifs. Signs of restoration on the top edge. -
#399
Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 douanepet.
A lot of 2 Canadian headgear items, including 1 RCMP straw hat, marked "The Lawman, Genuine Milan" and 1 customs hat. -
#530
Tien langspeelplaten. *Paco Ibañez, “chante Pa.blo Neruda” (Polydor 2473068, 2 LP’s), Frankrijk 1977. “Zonder titel” (Polydor 2393225), Duitsland 1979. *Victor Jara, “Canto Libre” (Pläne Dicap 88269), Duitsland 1981. *Flûte Indienne Los Rupay, “Sacré, Les Andes” (EMI, 4M034-23781), België. *Inti-Illimani, “de canto y baile” (Messidor 15934), Duitsland 1986. “”Vers la Liberté” (Canto libre CM338), Frankrijk 1976. *Calchakis (Arion CB271), Frankrijk 1980. Himno al Sol” (Cuarteto Cedron, “Chances”(..)
Ten vinyl records. *Paco Ibañez, “chante Pa.blo Neruda” (Polydor 2473068, 2 LPs), France 1977. “Untitled” (Polydor 2393225), Germany 1979. *Victor Jara, “Canto Libre” (Pläne Dicap 88269), Germany 1981. *Flûte Indienne Los Rupay, “Sacré, Les Andes” (EMI, 4M034-23781), Belgium. *Inti-Illimani, “de canto y baile” (Messidor 15934), Germany 1986. “Towards Freedom” (Canto libre CM338), France 1976. *Calchakis (Arion CB271), France 1980. Himno al Sol” (Cuarteto Cedron, "Chances" (Polydor 2473082), Fran(..)Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#714
Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
A Regency D-End table consisting of three separate tops each with central leg and two extension leaves. With brass pullers. -
#697
Een oud Perzisch aardewerken potje met Iznik decoratie.
An old Persian earthenware pot with Iznik decoration. -
#501
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made from woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century. -
#281
Een paar verguld bronzen kandelaars gedragen door een engel.
A set of 2 gilded bronze candlesticks carried by an angel. -
#594
Een lot van 16 stuks verzilverd metaal bestaande uit serveerschalen, schotels en terrines.
A lot of 16 pieces of silver-plated metal including serving dishes, plates, and tureens. -
#532Els van Rompu
“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
"Menseneters". A painting, mixed media on canvas. Signed and dated 1997. -
#424Frans Vantongerloo
Portret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#91Stig Lindberg GustavsbergPeriod: 1916-1982
Een Zweeds aardewerken vintage design vaas uit de “Grazia” reeks, nr 221. Onderaan gemerkt.
A Swedish earthenware vintage design vase from the “Grazia” series, nr 221. Marked at the bottom. -
#504Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Shepherd with sheep by tree." Oil on canvas, signed.