Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.
Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.
Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.

Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.

A blue and white Chinese porcelain snuff bottle with landscape decor. Ming dynasty, marked at the bottom.
Dim. 7,5 cm
SKU: 0503240568.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #568
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierrookbrander.

    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #538

    Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.

    A Chinese earthenware round pot with lid. Blue and white with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 64 x Ø 55 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #573

    Een driedelig kaststel in porselein met vergulde delen, gemerkt A.C.F. Décor bleu Sèvres, fait à la main.

    A three-piece porcelain cabinet set with gilded parts, marked A.C.F. Blue Sèvres decor, handmade.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #600

    Een 18 kt witgouden broche bezet met twee kleine briljantjes.

    An 18 kt white gold brooch set with two small brilliant-cut diamonds.
    No longer available
    Dim. 4,56 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #513

    Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.

    A pair of large Chinese porcelain baluster vases, famille noir, decorated in various colored scenes, on carved wooden bases. Marked at the bottom. Mid-20th century, Qing Long style.
    No longer available
    Dim. 135 x Ø 50 cm
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #543

    Een paar Chinese porseleinen dekselpotten, blauw-wit met landschappen in het decor.

    A pair of Chinese porcelain lidded jars, blue and white with landscape décor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø 22 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #462

    Een lot van 3 Chinese houtsneden met diverse landschappen en personages in het decor. Enkele zegel met tekst.

    A lot of 3 Chinese woodcuts with various landscapes and characters in the setting. Some seals with text.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 34,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #411

    Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.

    A Chinese blue and white porcelain tulip vase.
    No longer available
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #488

    Een paar Chinese blauwe porseleinen dekselpotten met floraal decor.

    A pair of Chinese blue porcelain lidded jars with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø 30 cm
    Estimate: € 375 / 425
  • #655

    Een massief houten gesculpteerde piëdestal in Chinese stijl.

    A solid wood sculpted Chinese-style pedestal.
    No longer available
    Dim. h 81 x Ø 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #517

    Een groot formaat Chinees porseleinen schotel. Blauw-wit met draak en floraal decor.

    A large Chinese porcelain dish. Blue and white with dragon and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 8 x Ø 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415

    Een verguld bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Chinees werk.

    A gilded bronze temple lion on a wooden base. Chinese work.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #255
    Mignon

    Een driedelig kaststel in porselein. Met romantisch handgeschilderd decor ‘Louis XV.’ ‘Dècorè Limoges’. Eén deksel beschadigd.

    A three-piece porcelain cabinet set. With romantically hand-painted 'Louis XV' decor. 'Dècorè Limoges'. One lid damaged.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #577

    Een kamerlamp, gemonteerd op een vierhoekige natuurstenen zuil met een decor van zittende Boeddha’s in kleine nissen.

    A room lamp mounted on a square stone pillar decorated with seated Buddhas in small niches.
    No longer available
    Dim. h 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #537

    Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.

    A Chinese earthenware round pot with lid. Blue and white with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 64 x Ø 55 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #579

    Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.

    A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #508
    Ulim Limoges France Authentique

    Een groot Limoges porseleinen servies met Ulim decor. Diverse Napoleontische taferelen. Bestaande uit 24 platte, 12 diepe en 12 dessert borden. 12 tassen en 12 ondertassen, koffie-en suikerpot, melkkan. 1 soepterrine met deksel en 1 sauskom, 1 lange en 3 diepe schotels, 2 grote schotels, 2 kleine ovale en 7 kleine diepe schoteltjes. Sauskom met schilfertje aan de rand.

    A Limoges porcelain dinner service with Ulim decor. Various Napoleonic scenes. Consisting of 24 dinner, 12 soup, and 12 dessert plates. 12 cups and saucers, coffee and sugar pots, creamer. 1 soup tureen with lid and 1 sauce boat, 1 long and 3 shallow dishes, 2 large dishes, 2 small ovals, and 7 small shallow dishes. Sauce boat with chip on the edge.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #609

    Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.

    A Chinese porcelain gourd-shaped vase. Blue and white with landscapes in the decoration.
    No longer available
    Dim. 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #487

    Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierookbrander.

    A Japanese bronze set consisting of two vases and an incense burner.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #578

    Een set van twee Chinese porseleinen vazen met lampions en vazen in het decor.

    A set of two Chinese porcelain vases with lanterns and vases in the decoration.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #425

    Een paar Chinese porseleinen vazen, blauw-wit met karakters en floraal decor.

    A pair of Chinese porcelain vases, blue and white with characters and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 17 cm
    Estimate: € 175 / 225

Other lots in this auction

  • #471

    Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.

    A bronze sculpted statue of an Indonesian Buddha. 19th century.
    No longer available
    Dim. 43,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #115
    Christian Dotremont
    Period: 1922-1979

    "Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging. nr 44/75, gesigneerd buiten de plaat.

    "Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 44/75, signed outside of the plate.
    No longer available
    Dim. 27.5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #665

    Een lot van 6 mahoniehouten stoelen en 1 gelijkende armstoel toegevoegd. 19e eeuws. Gestreepte stoffen zitting.

    A lot of 6 mahogany chairs and 1 matching armchair added. 19th century. Striped fabric seat.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #696
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen pique-fleur.

    A faceted crystal posy holder.
    No longer available
    Dim. 17 x Ø 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #683

    Een vintage oscilloscoop, Philips, model PM 3231 met koffer, twee probes en toebehoren.

    A vintage oscilloscope, Philips, model PM 3231 with case, two probes, and accessories.
    No longer available
    Dim. 32 x 58 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #355

    Een notenhouten naaitafeltje, massief met gefineerd blad. Omstreeks 1900.

    A late 19th, early 20th century wooden sewing table, solid with veneered top.
    No longer available
    Dim. 72 x 54 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #201
    Daum France

    Een vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gemerkt.

    A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chrome stand, marked.
    No longer available
    Dim. 49 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #388

    Een blauwe Chinese porseleinen tempelleeuw.

    A blue Chinese porcelain temple lion.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #443
    Paul Sersté

    ‘Zittend naakt’, een vintage beeld van terracotta. Gesigneerd Paul Sersté.

    'Seated nude', a vintage terracotta sculpture. Signed by Paul Sersté.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #376

    Een Chinese piëdestal in gesculpteerd hout en marmeren blaadje.

    A Chinese pedestal in carved wood with a marble top.
    No longer available
    Dim. h 60 x Ø 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #459
    Gust Smet

    “Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.

    "Lady Portrait", mixed media on paper, signed Gust Smet.
    No longer available
    Dim. h 34 x b 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #601

    Een lotje Chinees porselein, Qianlong periode, bestaande uit vier bordjes en vier kommetjes.

    A lot of Chinese porcelain, Qianlong period, consisting of four plates and four bowls.
    No longer available
    Dim. h 4 x Ø 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More