#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#252
Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#71Kaiser w. Germany
Een porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Ming”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany "Ming".No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#92
Een paar onyxen lampjes, stijl Pakistan. Eén beschadigd in de middenrand. Italiaans.
A pair of onyx lamps, Pakistan style. One damaged in the center edge. Italian.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 25/30 -
#195Capo di Monte
Een Capo di Monte beeld van een dame met gekleurde kleding. Op een bamboe sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 100/200 -
#192
Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 75 x 36 x 27 -
#219
#130
Een lot van 6 kristal geslepen en 7 kristal gekleurde wijnglaasjes.
#128
“Landschap met herder en schapen.” Olieverf op doek. Kras onderaan rechts.
#65
“Openbaar kunstbezit in Vlaanderen” 7 Jaargangen, 1963 tot 1969.
#239
Een smeedijzeren staande lamp.
#248
Een lot van 6 stuks tin en verzilverd thee en koffieservies.
A lot of 6 pewter and silver-plated tea and coffee service.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35/50