A lot of 3 Chinese porcelain lidded vases, without lid. Famille noire, jaune, Imari.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#80Een lot van drie Satsuma beeldjes, twee mannen en een vrouw.
A lot of three Satsuma figurines, two men and a woman.No longer availableOnline onlyDim. h 18, 17 & 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#129RoemerEen lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.Een lot van 6 Roemer glazen met groen in de massa, circa 1900.
A lot of 6 Roemer glasses with red in the mass, circa 1900. A lot of 6 Roemer glasses with green in the mass, circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. 13 cmEstimate: € 50 / 75 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#93Een lot van 2 bekers Kuifje gemerkt Hergé-Lombard plus een kaartspel en 1 auto TIN TIN gemerkt Moulinsart .
#283Een paar porseleinen kaarsenhouders met gekleurde figuren.
No longer availableOnline onlyDim. h 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#191Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#34Een recent penseelvaasje in porselein.
#20Een kapstok met Hypogryph figuur
A coat rack with Hypogryph figureNo longer availableOnline onlyDim. 26 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30 / 35