Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een blauwe Chinese porseleinen tempelleeuw.
Een blauwe Chinese porseleinen tempelleeuw.

Een blauwe Chinese porseleinen tempelleeuw.

A blue Chinese porcelain temple lion.
Dim. h 46 cm
SKU: 0503240388.
Categories: Aziatisch, Beeld, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #388
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #696
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen pique-fleur.

    A faceted crystal posy holder.
    No longer available
    Dim. 17 x Ø 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.

    A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #551
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.

    "Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #208

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #568

    Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain snuff bottle with landscape decor. Ming dynasty, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #599

    Een vroeg 20e eeuwse luchter, verre de France stijl, met metalen frame en florale details, een meerkleurig glaspasta centrale coupe en blakers met 4 lichtpunten.

    An early 20th-century chandelier, in the style of Verre de France, with a metal frame and floral details, a multi-colored glass paste central bowl, and sconces with 4 light points.
    No longer available
    Dim. 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.

    A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #165

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #605
    Poul Kjærholm E Kold Christensen
    Period: 1929-1980

    “PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.

    "PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 204 x 102 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #411

    Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.

    A Chinese blue and white porcelain tulip vase.
    No longer available
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #547

    Een bronzen beeld van een panter.

    A bronze sculpture of a panther.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 43 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #340

    Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.

    A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.
    No longer available
    Dim. l 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #349

    Een amberkleurige glazen art-deco schaal, gemerkt Fait En Belgique.

    An amber-colored glass Art Deco bowl, marked Made in Belgium.
    No longer available
    Dim. h 13 x l 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #587

    Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.

    A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #534

    Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.

    A vintage Memphis style design table with multicolored steel frame in polygon shapes and square glass tabletop.
    No longer available
    Dim. 74 x 214 x 98 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #350
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.

    A lot of two crystal vases, Val Saint Lambert, pink in the mass and colorless. Both signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #553

    Een groen glazen Jugendstil vaas met floraal reliëf decor. Klein schilfertje aan bovenrand.

    A green glass Art Nouveau vase with floral relief decoration. Small chip on the top edge.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #559

    Een luchter met verguld metalen frame en floraal gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.

    A chandelier with a gilded metal frame and floral sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #541
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.

    "Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.
    No longer available
    Dim. 74 x 275 x 100 cm
    Estimate: € 1800 / 2200

Other lots in this auction

  • #29
    R. Brogniet

    “Franse landschappen”. Een paar schilderijen, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "French landscapes." A couple of paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #358

    Een Indonesisch houtsculptuur met drie dames in het decor.

    An Indonesian wooden sculpture depicting three ladies in the setting.
    No longer available
    Dim. h 51.5 x b 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Henri H.D.V.De Vooght

    “Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913. Klein scheurtje links/midden van het doek.

    "Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.
    No longer available
    Dim. 53 x39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #689
    Théo Verschaeren

    ‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.

    'The Rombout Tower in Mechelen', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 51 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #445
    Maurice Burke Arkana

    Een Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.

    An English vintage design coffee table made of chrome, wood, and formica. Rare design by Maurice Burke for Arkana, mid '60s.
    No longer available
    Dim. 38 x 63 x 60cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #475
    Charles Eames Vitra

    “DSL Original Eames Fiberglass Chair”. Een lot van 6 vintage design stoelen met glasvezel kuip, gestoffeerde zitting en La Fonda aluminium onderstel. Ontwerp door Charles Eales voor Vitra.

    "DSL Original Eames Fiberglass Chair". A lot of 6 vintage design chairs with fiberglass shell, upholstered seat, and La Fonda aluminum base. Designed by Charles Eales for Vitra.
    No longer available
    Dim. 82 x 53 x 47 cm
    Estimate: € 600 / 900
  • #671

    Een lot van acht Afrikaanse houten beeldjes van mensen, dieren en goden.

    A lot of eight African wooden figurines of people, animals, and gods.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #121

    Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.

    Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.
    No longer available
    Dim. L: 107 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #395

    Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.

    A pair of polychrome painted wooden columns in Egyptian style.
    No longer available
    Dim. H. 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #546

    Een eikenhouten bureau genre American desk.

    An oak American desk style bureau.
    No longer available
    Dim. 111x128x58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #560
    Omega Automatic Swiss made

    Een roestvrij stalen herenhorloge met chronometer. In originele etui en met verlengstuk.

    A stainless steel men's chronometer watch. In original case with extension piece.
    No longer available
    Dim. 3.5 x 3 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #71

    Een set bronzen vergulde appliques met Putti met een toorts in de hand.

    A set of bronze gilt appliques depicting Putti holding torches.
    No longer available
    Dim. 34 x 14 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More