Other lots by Steiff
#263Steiff‘Arco’ & ‘Lummy’. Twee pluchen ijsbeertjes. Nieuwstaat.
Hector . Un golden retriever en peluche avec un collier en cuir. État neuf.No longer availableEstimate: € 45 / 55
#790Een plexiglazen console.
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945“Op het veld”. Een grote bronzen groep op geaderd grijsmarmeren sokkel. Gesigneerd.
Sur le terrain . Un grand groupe en bronze sur socle en marbre gris décoré. Signé.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 1300 / 1600 -
#414Een Japans kamerscherm in vier panden, versierd met een handgeschilderd decor van kraanvogels in een landschap met pioenen.
Un paravent japonais à quatre panneaux, décoré de grues peintes à la main dans un paysage de pivoines.No longer availableDim. (83 x 45 cm ) x4Estimate: € 120 / 200 -
#3379 chromo-albums met daarbij drie van Liebig en diverse van Artis.
9 albums chromo dont trois de Liebig et plusieurs d'Artis.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#218Een gegraveerd en gedreven gebedsrolkoker van zilver 925 ‰.
#355Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de fleur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 3 ct.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#80Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,12 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de ± 1,12 ct.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#409Zwart houten muziekrekje met vier niveaus, bovenaan met galerij, gedraaide houten spijlen met vernauwingen. Omstreeks 1900.
Porte-musique en bois noir à quatre niveaux, dessus avec galerie, barres en bois tourné avec rétrécissements. Vers 1900.No longer availableDim. 120 x 47 x 33 cmEstimate: € 100 / 150