Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bloemenmeisje en moeder en kind van Capodimonte aardewerk. Onderaan gemerkt. Genummerd resp. 13, 16.
Een bloemenmeisje en moeder en kind van Capodimonte aardewerk. Onderaan gemerkt. Genummerd resp. 13, 16.
Een bloemenmeisje en moeder en kind van Capodimonte aardewerk. Onderaan gemerkt. Genummerd resp. 13, 16.
Een bloemenmeisje en moeder en kind van Capodimonte aardewerk. Onderaan gemerkt. Genummerd resp. 13, 16.
Vier Tasca & Eduardo Tasca

Een bloemenmeisje en moeder en kind van Capodimonte aardewerk. Onderaan gemerkt. Genummerd resp. 13, 16.

A flower girl and mother and child made of Capodimonte pottery. Marked on the bottom. Numbered 13, 16.
Dim. h 20 & 22,5 cm
SKU: 2609230327.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #327
Estimate: € 60 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #189

    “Andries Bicker”. Een schilderij, olieverf op doek, naar Bartholomeus van der Helst.

    "Andries Bicker". A painting, oil on canvas, after Bartholomeus van der Helst.
    No longer available
    Dim. 97 x 70cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #173

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.

    "Mercury." A patinated bronze sculpture on a marble pedestal. After Jean Bologne. Fine cast.
    No longer available
    Dim. 90cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #456
    Shirvan

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #418
    Imari

    Een Japans porseleinen dekselvaas met rood, blauw en goud decor.

    A Japanese porcelain lidded vase with red, blue, and gold decoration.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #598

    Een zwart, wit en rode koersfiets, Batavus, 20-speed, framemaat 58 cm.

    A black, white and red road bike, Batavus, 20-speed, frame size 58 cm.
    No longer available
    Dim. 58
    Estimate: € 120 / 200
  • #540

    Een 14 karaats geelgouden ring bezet met één centrale solitair diamant van +- 0,80 ct.

    A 14 karat yellow gold ring set with one central solitaire diamond of approximately 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 2,42 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #186

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted panels, 2 drawers inside. 19th century.
    No longer available
    Dim. 219 x 170 x 62cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #167
    P.J. Mene

    “Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Caballos." Bronze sculpture, signed.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506
    Sarouk

    Een handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.

    A hand-knotted Iranian carpet, Marked MMZ, Made in Iran, numbered 25657.
    No longer available
    Dim. 365 x 208cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #477
    Mia Moreaux
    Period: °1950

    “Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.

    “Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.
    No longer available
    Dim. 134 x 73 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #509

    Een aquarel op papier van een Japanse wijze. Met zegel en opschrift.

    A watercolor on paper of a Japanese sage. With seal and inscription.
    No longer available
    Dim. 85 x 42 cm
    Estimate: € 70 / 90
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More