#554Een kamerscherm voor kinderen in Louis XV-stijl met gesculpteerd hout en fluwelen panelen met een repetitief bloemendecor.
A Louis XV-style room divider for children, with carved wood and velvet panels featuring a repetitive floral design.No longer availableDim. h 99 x l 128 cmEstimate: € 120 / 180 -
#654Zoltan Forrai‘Aan de bar’, een aquarel, getekend Zoltan Forrai.
#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#163Eerste Nederlandsche Industrie Zwolle Holland“TL Globe”. Een vintage globe klok. Eerste Nederlandsche Industrie Zwolle Holland Model E10 with trade mark TL GLOBE.
"TL Globe". A vintage globe clock. First Nederlandsche Industrie Zwolle Holland Model E10 with trade mark TL GLOBE.No longer availableDim. 28cmEstimate: € 250 / 350 -
#111ChristofleBestek van verzilverd metaal.
Silver-plated metal cutlery.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#646Een eikenhouten commode met 3 laden.
#680Een lot van 12 bronzen penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Wiener, Hart, Tramaux. e.a.
A lot of 12 bronze tokens from the 19th and 20th century by Wiener, Hart, Tramaux, and others.No longer availableEstimate: € 450 / 550 -
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#678Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
#129Wallaert“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#340Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
Five different Chinese jade figurines as pendants with woven cords.No longer availableEstimate: € 50 / 60