#291Een paar figuurtjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt onderaan.
#98Val Saint LambertEen vaas van geslepen blauw gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 15/140.
Vase en cristal doublé bleu taillé. Marqué et numéroté 15/140.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#692Een paar salontafeltjes met glazen blad.
#655SaksenEen dansend paar met druiventrossen als allegorie op de oogst.
#27Een meerkleurig geglazuurd aardewerken tabakspot in de vorm van een man die een kind de fles geeft. Vermoedelijk Duitsland, XIXe eeuw. Barst in de basis.
Pot à tabac en terre vernissée multicolore en forme d'homme donnant la bouteille à un enfant. Probablement Allemagne, 19ème siècle. Fêlure à la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#405Een glazen designvaas versierd met eikenbladen.
Un vase en verre design à décor de feuilles de chêne.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#555Een staande klok in eikenhouten kast met koperen wijzerplaat.
#120Een 14 K geelgouden ring bezet met met één briljant van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie d'un diamant taille brillant de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 250 / 350