Similar lots by type
-
#371
Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#795
Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.
Petit vase en faïence persane polychrome.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 55/65 -
#747
Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.
Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#475
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#435
Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.
Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#526
Een paar balustervazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages op kobaltblauwe fond.
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma décorés de personnages sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 80/120 -
#318
“Zittende Boeddha”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Bouddha assis”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 200/240 -
#602
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.
Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 700/800 -
#728
Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.
Deux geisha en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H 51cmEstimate: € 850/900 -
#718
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees blauw en wit porselein met landschappen in cartouches op de buik.
Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine bleue et blanche aux paysages dans des cartouches sur la panse.No longer availableDim. H 41 cmEstimate: € 120/140 -
#446
Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80/120 -
#45
Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.
Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.No longer availableDim. Ø: 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#781
Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.
Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40/50 -
#615
Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#627
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille verte decor met personages in het decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine au décor famille verte de personnages.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 150/200 -
#426
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 42/48 -
#421
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor versierd.
Vase balustre en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120/140 -
#585
Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.
Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 30/50 -
#723
Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H 51 cmEstimate: € 180/220 -
#721
“Staande Kuan Yin op schildpad”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin débout sur une tortue. Statuette en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. H 46 cmEstimate: € 90/110 -
#799
Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.
Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 120/160 -
#742
Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#773
Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.
Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 40/60 -
#796
Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.
Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 55/65
Other lots in this auction
-
#50
Een 18 karaats geel goud broche bezet met met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,00 ct. Einde XIXde eeuw.
Broche en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,00. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 350/450 -
#438Boch Frères
Een koffie- en theestel van meerkleurig aardewerk met een Cantondecor, bestaande uit elf kopjes en onderbordjes, een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een kom.
Garniture à café et à thé en faïence polychrome au décor de Canton, comprenant onze tasses et soucoupes, une cafetière, une théière, un sucrier, un pot à lait et un bol.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#335
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.
Collier à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti.No longer availableDim. 43,05 gEstimate: € 850/950 -
#631
Een zittende Boeddha met 24 armen van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Bodhisatva assis à 24 bras. Porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/300 -
#229Rik VerheydenPeriod: 1875-1954
“Brevierende kardinaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Cardinal au bréviaire”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 200/300 -
#749
“Familiescène aan de haard”. Pastel op papier.
“Scène de famille devant l’âtre”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#735
Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#95
Een 18 karaats geel gouden schakelhalsketting.
Chaîne en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,88 gEstimate: € 200/300 -
#552
“De dronkaard” Gravure naar een schilderij van Adriaan Brouwer. Brussel 1759.
“L’ivrogne”. Gravure d’après un tableau d’Adriaen Brouwer. Bruxelles, 1759.No longer availableDim. 16 x 13Estimate: € 20/30 -
#191
Paar aardewerken Staffordshire hondjes.
Paire de chiens de Staffordshire en faïence.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#524A. Schrub
“Rennende paarden”. Olieverf op polyester. Gesigneerd.
“Chevaux en galop”. Huile sur polyester. Signé.No longer availableDim. 85 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#471
Twee zittende Thaise Boeddha’s van brons.
Deux Bouddha assis sur une fleur de lotus. Travail thaï.No longer availableEstimate: € 80/100