#45
#60
Een broche 14 K. geel goud met micromosaïek met bloementuil.
#125
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#55
Een armband 18 K. geelgoud met micromosaïek met bloementuil.
#170
#377
Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.
Une balance de pharmacie ancienne. Incomplète.No longer availableDim. 48 x 50 x 21 cmEstimate: € 100 / 120
#70
#293
Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.
#174
Een bronzen vrouwentorso met donker patina.
#667
Een kristallen vaas in blauw, over kleurloos overgaand in rood.
#335
Een zilveren munt. 2000 ptas.
Pièce en argent de 2000 Peseta.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
Een schapenpak. Carnavalskostuum.
#475
#463
“Vijf Heiligen”. Reisicoontje van messing met email.
#100
Une bague en or blanc 18 carats avec des boucles d'oreilles assorties serties de brillants et d'un poids combiné de + - 2 ct. Et trois perles.No longer availableDim. 20,66 gEstimate: € 800 / 1000 -
#190
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 2,48 ct. EVVS1.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 2400 / 2600 -
#261
Een schemerlamp op metalen voet met een kap van gekleurd glas in lood.
#79H. P. Ulassa (?)
“Meisje met broertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fille avec petit frère . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 100 / 150