Similar lots by type
-
#516Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#614Een buffetkast van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie met twee paneeldeuren langs een centraal klapblad en met drie laden boven- en onderaan.
Buffet en bois de placage décoré de marqueterie florale. Ouvrant à deux portes pleines flanquant un abattant et avec trois tiroirs vers le haut comme vers le bas.No longer availableDim. 135 x 200 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#759Een bergère met poef van zwartgelakt hout en met beige stoffen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
Bergère et ottoman en bois laqué noir recouvert de tissu beige. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30à / 350 -
#792Een groot lot varia met een koperen stoel, een werktafeltje met muziek, een koperen kandelaar, een kristallen plafonnière, porseleinen beeldjes en voorwerpen, diverse houten doosjes, enz.
Grand lot varié comprenant une chaise en cuivre, un table à ouvrage à musique, un candélabre en cuivre, un plafonnier en cristal, des statuettes et des objets en porcelaine et différentes boîtes en bois etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#782Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in neogotische stijl, bovenaan getooid met twee leeuwen met een schild. Omstreeks 1900.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style gothique. Le dessus surmonté de deux lions et un écusson. Vers 1900.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 120 / 200 -
#645Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. 91 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#630Een gefineerd bridgetafeltje met gecanneleerde poten en een gevacheteerd blad.
Table à jeux en bois de placage aux pieds cannelés et tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#406Een wandconsole van verguld hout in barokke stijl met een zwart houten blad (hersteld).
Console en bois doré de style baroque à tablette en bois noirci (recollée).No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 120 / 200 -
#617Een kwartronde hoekvitrine in Engelse stijl. Bovenaan twee deuren met latwerk, centraal twee laden, onderaan twee paneeldeuren. Georgian stijl.
Encoignure-vitrine en quart de cercle de style anglais. Le dessus à deux portes vitrées à lattes, deux tiroirs centrales et le bas à deux portes pleines. Style Georgian.No longer availableDim. H. 212 cmEstimate: € 300 / 500 -
#788Twee kandelaars van zamak en albast. Kleine letsels.
Deux candélabres en régule et albâtre. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#786Een kleine commode van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeurtjes onder een lade.
Petite commode en chêne sculpté à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. 82 x 69 x 42 cmEstimate: € 6à / 100 -
#774MautheEen driedelig aardewerken klokstelletje met een gedrukt blauw en wit decor. Klein letsel achteraan.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence à décor imprimé bleu et blanc. Petit dégât à l’arrière.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#435Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.
Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.No longer availableDim. H.57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#754Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40 / 60 -
#767Een armstoel van witgelakt hout met fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en bois laqué blanc à couverture de velours. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#766Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Bureau à patine blanche de style Louis XV. Tablette en vachette.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 650 / 700 -
#426Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#641Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Vier gebogen poten met bronzen monturen.
Table ronde en bois de placage de style Louis XV. Quatre pieds volutes et montures en bronze.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#632Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
Bibliothèque à deux corps en acajou.No longer availableDim. 200 x124 cmEstimate: € 200 / 400 -
#623Een notenhouten eetkamer bestaande uit twee buffetten met marmeren bladen en een spiegel, een trumeau en een tafel.
Garniture de salle à manger en noyer comprenant deux buffets aux tablettes en marbre, un trumeau et une table.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#752Een octogonale Chinese piedestal van gesculpteerd hardhout met een marmeren blad.
Piédestal octogonal chinois en bois de fer sculpté. Tablette en marbre.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#756Vier armstoelen van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Quatre fauteuils en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#768Een driedelig klokstel van zamac en albast. De pendule versierd met een schilder. Klein letsel.
Garniture de cheminée trois pièces en régule et albâtre. La pendule surmontée d’un peintre. Petit dégât.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#629Een barmeubel in Lodewijk XV-stijl met twee maal twee paneeldeuren, versierd met ingelegde koperen motieven.
Meuble bar de style Louis XV ouvrant à deux fois deux portes pleines décorées d’incrustations de cuivre.No longer availableDim. 145 x 95 x 53 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#289Paul Bova“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 36 cmEstimate: € 150 / 200 -
#263Gustave Van VaerenberghEen boerenmeisjesbuste van meerkleurig gips. Gesigneerd en genummerd achteraan.
Buste de jeune paysanne en plâtre polychrome. Signé et numéroté au verso.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#676Armstoel in eclectische stijl bekleed met roze fluweel. Begin XXste eeuw.
Fauteuil de style éclectique recouvert de velours rose. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#627“Don Quichote”. Standbeeld gemaakt van recuperatiemateriaal, metaalkleurig gespoten.
“Don Quichotte”. Sculpture en matériel de récupération. En peinture métalique.No longer availableDim. H.220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#55Een 18 karaats geel gouden ring bezet onyx en met initialen.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’onyx et avec initiales.No longer availableDim. 11,98 gEstimate: € 300 / 400 -
#338Een lot bestek, bestaande uit een taartschep, een sauslepel, een tang, twee serveermessen, een botermes, twee vorken en zes lepeltjes.
Lot de couverts comprenant une pelle à tarte, une cuillère à sauce, une pince, deux couteaux de service, un couteau à beurre, deux fourchettes et six cuillères.No longer availableDim. +/- 619 g BrutoEstimate: € 200 / 250 -
#446Een notenhouten bijzettafeltje op vier tapse poten en met los tafelblad. Een lade in de gordel. Rondom versierd met een ingelegde messingen bies. Begin XIXde eeuw.
Table d’appoint en noyer à quatre pieds toupies et tablette amovible. Un tiroir en ceinture. Tout autour une bande de laiton. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#235Een 18 karaats roze gouden ring bezet met 150 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,41 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de 150 diamants ayant un poids total de ± 1,41 ct.No longer availableDim. 9,5 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#360Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#366Een kastje met vier laden van mahoniehout.
Petit meuble à quatre portes en acajou.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#211“Aartsengel”. Olieverf op doek. Peruviaans werk.
“Archange”. Huile sur toile. Travail péruvien.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#453Een lot van vier verschillende Boeddha’s van brons.
Lot de quatre Bouddha différents en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 120

