Similar lots by type
-
#81Een een kazuifel met borduursel en een stola.
A chasuble with embroidery and a stole.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#243Een replica percussiepistool, gemerkt Jukar Spain, naar een Derringer Philadelphia.
A replica percussion pistol, marked Jukar Spain, in the style of a Derringer Philadelphia. -
#332Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed. -
#381Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.
A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids. -
#142Ernest WelvaertPeriod: 1880 - 1946“Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.
"The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930. -
#571Een comptoise klok gemerkt op de émaille wijzerplaat: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouét, Dinanderie omranding en slinger met pauwen in het decor. Schade aan het émail. Met wandhouder.
A Comtoise clock marked on the enamel dial: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouët, Dinanderie frame and pendulum with peacocks in the decoration. Damage to the enamel. With wall bracket. -
#6Een houten consoletafeltje met één lade in Louis XV-stijl.
A wooden console table with one drawer in the Louis XV style. -
#188Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.
A set of 2 design table lamps, metal lamp base with bearded man and lampshade with zipper. -
#219Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978“De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”, een glas-in-loodraam, gesigneerd.
"The woman is the salt of life, that's why the man must drink", a stained glass window, signed.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#298Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.
A solid brass church candlestick, with dragon feet. -
#126Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style. -
#46Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.
A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery. -
#433Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese pottery. Decorated with dragons. -
#136Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.
A cherry wood display cabinet with 4 doors. -
#76Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.
A round solid wooden table, crack in the top. -
#294Gerard JacobsPeriod: 1865 - 1958“Aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd Ger. Jacobs.
"At the Water's Edge", a painting, oil on panel, signed Ger. Jacobs. -
#376Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.
A solid wood table in the style of Flamant. -
#36Een massief eikenhouten ronde tafel in Louis XV stijl, verlengbaar maar zonder verlengstuk.
A solid oak round table in Louis XV style, extendible but without extension piece. -
#276Een staande lamp met massieve messing voet, oa gedecoreerd met engeltjes.
A standing lamp with a solid brass base, decorated with angels. -
#372‘Archeologische Herinnering aan ‘Het Angelus’ van Millet’. Een genummerde kunstdruk op zijde door Demart, naar het werk van Dali. Nr. 475 uit een oplage van 2000 exemplaren.
'Archaeological Reminder of 'The Angelus' by Millet'. A numbered art print on silk by Demart, based on the work of Dali. No. 475 out of an edition of 2000 copies. -
#296Een zwart geschilderde massief houten zuil.
A black-painted solid wooden column. -
#316Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.
A standing lamp with a brass base, shade damaged. -
#104“Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.
"Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos. -
#92Victor CretenPeriod: 1878 - 1966“De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.
"The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten.
Other lots in this auction
-
#47Christofle FranceEen set van 13 verzilverd metalen onderzetters, gemerkt.
A set of 13 silver-plated metal coasters, marked. -
#221Een lot van 13,8 kg oude tinnen kannen, een samovar en een kandelaar.
A lot of 13.8 kg of old pewter jugs, a samovar, and a candlestick. -
#343Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.
A Chinese porcelain covered vase with dragon decoration. -
#248Een klokstel van zwart en groen marmer, met bijbehorende ornamenten. Het uurwerk is te herstellen.
A clock set of black and green marble, with corresponding ornaments. The clock is in need of restoration. -
#86Een gefineerde houten commode met 3 laden.
A veneered wooden chest of drawers with 3 drawers. -
#178DelheidEen zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.
A silver set consisting of 3 brushes, a shoe horn, and the silver part of a comb. All 5 parts bear the Delheid hallmark. Added 2 brushes with silver-plated holder. -
#442Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met handsproeier.
A set of gold-colored bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double basin faucet and a bath faucet with hand shower.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#143Drie zilveren objecten van Oosterse oorsprong. Het dekselpotje heeft binnenin een witte residulaag. Brutogewicht; 315 gram.
Three silver objects of Eastern origin. The lidded pot has a white residue inside. Gross weight: 315 grams. -
#73Lot etuis met munten en postzegels. - 1 x 50 jaar Belgische Televisie, in gefrankeerde omslag met een munt van nikkel.- 1 x “Le dernier voyage de l’Orient Express 1977”. Met 2 poszegels, gestempeld in Parijs en Istamboel (F.D.) en een penning Ag 925/1000, 13.46 g.- 1 x “Premier traversée en vol solitaire de l’Atlantique 1977”. 1 postzegel (F.D.) en een penning 925/1000, 13.45 g.- 2 x “25-jarig koningschap van Boudewijn I”. Met drie postzegels (F.D.) en een penning Ag 925/1000, 13.45 g.- 6 m(..)
Lot cases with coins and stamps. - 1 x 50 years of Belgian Television, in a franked envelope with a nickel coin. - 1 x "The last journey of the Orient Express 1977" with 2 stamps, stamped in Paris and Istanbul (F.D.), and a medal Ag 925/1000, 13.46 g. - 1 x "First solo flight across the Atlantic 1977". 1 stamp (F.D.) and a medal 925/1000, 13.45 g. - 2 x "25th reign of King Baudouin I" with three stamps (F.D.) and a medal Ag 925/1000, 13.45 g. - 6 coins from the Isle of Man, introduction of the d(..)Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#192Unterweissbach“Musicerende jonge dames.” Porseleinen groepje in goede staat. Onderaan gemerkt.
"Young ladies making music." Porcelain group in good condition. Marked at the bottom. -
#353LimogesEen handbeschilderde porseleinen dekselvaas, Limoges-France, naar Chinees voorbeels, op houten sokkel.
A hand-painted porcelain covered vase, Limoges-France, after a Chinese model, on a wooden base. -
#108Een zilveren schaaltje met organische vormgeving, 290 gram, gemerkt 800.
A silver dish with organic design, 290 grams, marked 800.


