Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een boeddha-hoofd van zandsteen in Khmer-stijl, Cambodia. Op sokkel.
Een boeddha-hoofd van zandsteen in Khmer-stijl, Cambodia. Op sokkel.
Een boeddha-hoofd van zandsteen in Khmer-stijl, Cambodia. Op sokkel.
Een boeddha-hoofd van zandsteen in Khmer-stijl, Cambodia. Op sokkel.

Een boeddha-hoofd van zandsteen in Khmer-stijl, Cambodia. Op sokkel.

Une tête de Bouddha en grès de style khmer, Cambodge. Sur piédestal.
Dim. h: 40 cm
SKU: 9903210577.
Category: Beeld.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #577
Estimate: € 160 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #537

    Een kunststof gorilla in Pop-Artstijl.

    Un gorille en plastique de style Pop Art.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #405

    Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.

    Un cobra de verre vénitien coloré.
    No longer available
    Dim. (h: 73 cm)
    Estimate: € 100 / 150
  • #137

    “Leeuwin”. Een gepatineerd messingen beeld op sokkel van albast, marmer en onyx. Tijdperk art deco

    Lionne . Statue en laiton patiné sur socle en albâtre, marbre et onyx. Epoque Art Déco
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #158

    “Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.

    Centurion romain . Une statue en bronze d'après une œuvre de A. Carrier.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #457

    Een leeuw van gepatineerd brons. Japan, tijdperk Meiji. Onderaan gemerkt.

    Un lion en bronze patiné. Japon, époque Meiji. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #174

    Een bronzen vrouwentorso met donker patina.

    Un torse de femme en bronze à patine sombre.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #688

    Twee oude houten hoedenvormen.

    Deux vieilles formes de chapeau en bois.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #178

    “Emanuel Filibert van Savoye”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar het monument te Turijn uit 1838, ontwerp van Carlo Marochetti. Met bronsgarantiestempel.

    Emanuel Filibert de Savoie . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après le monument de Turin de 1838, dessinée par Carlo Marochetti. Avec cachet de garantie en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #124

    Een gepolychromeerd beeld van Maria met slang onder haar voet. Met zilveren kroontje.

    Une statue polychrome de Marie avec un serpent sous le pied. Avec une couronne en argent.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #197

    “Kleine ballerina”. Een bronzen beeld naar een werk van Dégas. Op arduinen voetstuk.

    Petite ballerine . Une statue en bronze d'après une œuvre de Dégas. Sur un piédestal en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #262
    Goebel & Märklin

    “Full speed ahead”. Een groepje van meerkleurig biscuit met houten locomotiefje uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave No. 2157.

    À toute vitesse . Groupe en biscuit multicolore avec locomotive en bois de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale n ° 2157.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #183
    Edmont De Valeriola
    Period: 1877 - 1956

    “Brandweerman met gered meisje”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Pompier avec fille sauvée . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 42 + 6 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #154

    “De bronstijd”. Een bronzen beeld naar een werk van Rodin op beige marmeren sokkel.

    L'âge du bronze . Une statue en bronze d'après une œuvre de Rodin sur un socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #504

    Een Afrikaans houten beeld met metalen beslag.

    Sculpture africaine en bois ornée de clous.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #528

    “Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    Satyre musicien . Une sculpture en bronze brun patiné.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #173
    Eugène Marioton
    Period: 1854 - 1933

    “Belluaire”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigeerd.

    Belluaire . Une statue en bronze patiné brun. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 1900 / 2300
  • #589

    Een arduinen vide-poche met een meerkleurig gepatineerd bronzen jachthondje.

    Une vide-poche en pierre bleue avec un chien de chasse en bronze patiné multicolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #544

    Een Afrikaans houten beeld met kraaltjes/schelpjes.

    Sculpture africain en bois ornée de petites perles et coquilles.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #164

    “Jong vrouwelijk naakt”. Een donkergepatineerd bronzen beeld naar een werk van Jozef Cantré.

    Jeune femme nue . Une statue en bronze patiné foncé d'après une œuvre de Jozef Cantré.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #148

    “Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus op zwart marmeren sokkel. Met cachet.

    Danseur . Une statue en bronze d'après une œuvre de Chiparus sur un socle en marbre noir. Avec cachet.
    No longer available
    Dim. h: 45,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #547

    “Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.

    Nu féminin sur peau d'ours . Un groupe de bronze viennois à patine bicolore. Travail récent.
    No longer available
    Dim. 5 x 20 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #518

    “Tapijtenhandelaar”. Een bronzen beeldje met meerkleurig patina. Naar een werk van Franz Bergman.

    Marchand de tapis . Une statue en bronze à patine multicolore. D'après une œuvre de Franz Bergman.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #491

    “Jager”. Een Afrikaans houten beeld.

    Hunter . Une statue africaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #201

    “Paarden”. Een groep van zamak op sokkel van arduin en onyx. Gesigneerd.

    Chevaux . Un groupe de régule sur une base en pierre bleue et onyx. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 160 / 200

Other lots in this auction

  • #439
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Vlakkencomposities”. Gemengde techniek op doek. De grootste gesigneerd en gedateerd ‘00.

    Compositions géométriques . Technique mixte sur toile. Le plus grand est signé et daté 00.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 & 50 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #171

    Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.

    Casque persan Kulah Khud à décor damassé et ciselé décoré sur fond noir. Sur le dessus du casque convexe une pointe quadrangulaire et deux porte-aigrettes et au dos une cotte de mailles. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm, Ø 21 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #352

    Een 830‰ zilveren kandelaar met vijf lichtpunten. 794 gram bruto.

    Un chandelier en argent de 830 ‰ avec cinq points lumineux. 794 grammes bruts.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #130

    Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,92 ct. GVS2.

    Une bague en or blanc 18 K sertie d'un solitaire de + - 0,92 ct. GVS2.
    No longer available
    Dim. 3,39 g
    Estimate: € 2700 / 2900
  • #460

    Een paar porseleinen vazen met meerkleurig decor van bloemen en vogels op kobaltblauwe achtergrond.

    Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #666

    Een Empire halllamp van messing en plaatijzer met centraal een glazen vlam en rondom zes lichtpunten.

    Lanterne de vestibule de style Empire en laiton et tôle, une flamme centrale en verre entourée de six points lumineux.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #68
    BMF

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit grote en kleine messen, lepels en vorken, visbestek, dessetvorkjes en -lepeltjes, ijslepeltjes, slabestek, serveerlepel, sauslepel en pollepel. In ménagère.

    Un ensemble de couverts en métal argenté pour douze personnes, composé de grands et petits couteaux, cuillères et fourchettes, couverts à poisson, fourchettes et cuillères à dessert, cuillères à glace, couverts à salade, cuillère de service , cuillère à sauce et louche. En ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #339

    Drie diverse Oosterse armbanden van gedreven en gegraveerd zilver. Zonder merken.

    Trois bracelets orientaux différents en argent repoussé et gravé. Sans marques.
    No longer available
    Dim. 197 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #96

    Een paar nachtkastjes met notenhoutfineer en een marmeren blad.

    Une paire de tables de chevet en placage de noyer avec une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 80 x 40 x 35 cm
    Estimate: € 340 / 360
  • #404

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd. Gedateerd ‘66.

    Composition abstraite . Huile sur toile. Indistinctement signée. Datée '66.
    No longer available
    Dim. 55 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #297

    Kleine terrine met onderschotel van veelkleurig aardewerk, versierd met spelende Chinese kinderen. Randschilfer aan deksel, oude restauratie aan onderschaal. Straatsburg, XIXde eeuw.

    Petite terrine à socle en faïence multicolore, à décor d'enfants chinois jouant. Bord à éclat sur couvercle, ancienne restauration sur socle. Strasbourg, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm Ø: 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #638

    “Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug. de Seyn. Ed. Bieleveld Brussel. Gesigneerde editie.

    Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug. De Seyn. Ed. Bieleveld Bruxelles. Edition signée.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More