#214Herman SelleslagsPeriod: °1938“Nice 1975”. Een ingelijste zwart-witfoto. Gesigneerd en genummerd 01/09.
Nice 1975. Une photo encadrée en noir et blanc. Signée et numérotée 01/09.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#207Salvador DaliEen Menorah van verguld brons op marmeren voet. 103/250. ED. David Modai 1980.
Une Menorah en bronze doré sur un socle en marbre. 103/250. Ed. David Modai 1980.No longer availableDim. 51 x 31 cmEstimate: € 2700 / 3000 -
#398Een geglazuurd aardewerken reliëf.
#285Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een centrale briljant van +- 0,33 ct. FVS2.
Une bague en or blanc 18 K sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,16 ct. Et un diamant central de + - 0,33 ct. FVS2.No longer availableDim. 3,14 gEstimate: € 600 / 700 -
#559Een bronzen sac-a-perles in Lodewijk XVI-stijl met kristallen pendeloques.
#281Een lampenvoet met een bronzen pelikaan.
#417Een lot van drie miniatuur paspopjes.
#47“Historia Francica” Joannis de Bussieres. Leiden, 1661. In perkamenten band.
#96Een paar nachtkastjes met notenhoutfineer en een marmeren blad.
Une paire de tables de chevet en placage de noyer avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 340 / 360 -
#458Een paar bronzen tempelleeuwen met bal.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 500 / 600