#697Een groot lot tijdschriften “Ciné Revue”. Jaren ‘70 & ‘80.
#27Een lot van drie replica’s van antieke kompassen.
#437Een uit een slagtand gesculpteerde siervaas. Congo, jaren ‘30.
Un vase décoratif sculpté dans une défense. Congo, années 1930.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 75 / 100 -
#404“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd. Gedateerd ‘66.
Composition abstraite . Huile sur toile. Indistinctement signée. Datée '66.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#365Vier inktstellen op houten basis, waarvan drie met glazen potjes. We voegen er twee extra glazen inktpotjes aan toe.
#303Een paar aardewerken lampvoeten in de vorm van fruitmanden.
#496Een verlengbare antieke Engelse tafel. Met verlengblad.
#461Een lot Imari-porselein, bestaande uit een grote en een kleine schotel en een balustervaasje.
#15Vier 18 K geelgouden ringen en één oorbel.
Quatre bagues en or jaune 18 carats et une boucle d'oreille.No longer availableDim. 9,40 gEstimate: € 250 / 300 -
#349Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
#507Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze partiellement patiné.No longer availableDim. (h: 47 cm)Estimate: € 100 / 140