#629Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
#283“XVIIIe eeuws koppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit.
Couple du XVIIIe siècle . Une paire de statues en biscuit multicolores.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#5351 gouden munt van 10 Pesos. Au 900/1000. Mexico, jaren zestig.
#183Edmont De ValeriolaPeriod: 1877 - 1956“Brandweerman met gered meisje”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
#359Een zeefdruk en een ets, beide buiten de plaat gesigneerd ‘Picasso’ en genummerd op resp; 100 & 150 exemplaren.
Une sérigraphie et une eau-forte, tous deux signées Picasso hors planche et numérotées respectivement à 100 et 150 exemplaires.No longer availableDim. 16,5 x 13 & 11 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#487Een bronzen vruchtbaarheidsbeeld.
#403Een achthoekig bord van Chinees porselein met een famille rose decor van pioenen op het plat en met bloemen in en rond uitsparingen op de vleugel. Tijdperk Qinglong.
Assiette octogonale en porcelaine de Chine à décor famille rose de pivoines sur la base et de fleurs dans et autour des renfoncements de l'aile. Époque Qinglong.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 50 / 80