Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Boeddha van gepolychromeerd en verguld Spaans porselein.
Een Boeddha van gepolychromeerd en verguld Spaans porselein.
Nadal

Een Boeddha van gepolychromeerd en verguld Spaans porselein.

Un Bouddha en porcelaine espagnole polychromée et dorée.
Dim. (h: 35 cm)
SKU: 9903210619.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #619
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #176

    Een Engelse eikenhouten tinkast met onderaan twee paneeldeuren, twee grote en vier kleine laden. We voegen er een antiek eikenhouten krukje aan toe (beschadiging).

    Un vaisselier en chêne anglais avec deux portes à panneaux en bas, deux grands et quatre petits tiroirs. Nous ajoutons un tabouret ancien en chêne (dégât).
    No longer available
    Dim. 209 x 155 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #525

    1 gouden munt “Conservation” van 750 Tugrik. Verso: Przewalskipaarden. Au 900/1000. Mongolië 1976.

    1 pièce d'or Conservation de 750 Tugrik. Verso: Chevaux de Przewalski. Au 900/1000. Mongolie 1976.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 1800 / 2400
  • #665
    Longwy, France

    Een lot van zeventien visborden, waarbij vijf met roze en twaalf met grijs decor. Onderaan gemerkt.

    Un lot de dix-sept assiettes à poisson, cinq avec un décor rose et douze à décor gris. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #299
    Luxval

    Een vaas en een pique-fleurs van amberkleurig glas. Gemerkt.

    Un vase et un pique-fleurs de verre ambré. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #103

    Een paar schemerlampen met kappen in de geest van Tiffany’s gemonteerd op metalen figuren van een jongen en een meisje (één met letsel bovenaan).

    Paire de lampadaires aux abat-jour dans le goût de Tiffany montés sur des personnages d’un garçon et d’une fille (un dégât vers le haut).
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #344

    Twee borstels en een kammontuur. Gedreven en geciseleerd zilver met bloemen en arabesken. Zonder merken. Slijtage aan de grootste borstel.

    Deux pinceaux et une monture de peigne. Ciselé et martelé en argent avec fleurs et arabesques. Sans marques. Usure sur la plus grande brosse.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #394

    “Tijgerjacht”. Een Perzische gouache”. We voegen er een reproductie van een educatieve prent met vogels aan toe.

    Tiger hunt . Une gouache persane. Nous incluons une reproduction d'une planche d'un oiseau éducatif.
    No longer available
    Dim. 15 x 24 & 24,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #309

    Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst met ingelegd citroenhouten biesje.

    Un miroir rectangulaire dans un cadre en acajou avec des garnitures en citronnier incrustées.
    No longer available
    Dim. 78 x 62 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #594

    Een hurkende voorouder en twee kinderen en een maskertje. Songye, DRC.

    Un ancêtre accroupi et deux enfants et un masque. Songye, RDC.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #283

    “XVIIIe eeuws koppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit.

    Couple du XVIIIe siècle . Une paire de statues en biscuit multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #596

    Een mahoniehouten sidetable met gerainureerde poten en twee laden in de gordel.

    Une table d'appoint en acajou avec des pieds raffinés et deux tiroirs dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 107 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #21
    Val-Saint-Lambert

    Eironde vaas van geslepen en in de massa groen gekleurd kristal. Gemerkt met label.

    Vase ovoïde en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More