#4Boris O’KleinPeriod: 1893-1985
#469
#662
#506Kashmir Bidjar
Handgeknoopt wollen tapijt.
Handmade wool carpet.No longer availableDim. 300 x 193 cmEstimate: € 100/120 -
#312Jan BoonenPeriod: 1911-1968
Een gravure getiteld De Mijn Bij Nacht , gesigneerd buiten de plaat.
#302Martin WallaertPeriod: °1944
“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
#258Sylla Eustache & Jac. Debut e.a.
“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Vier mappen met monogrammen In-folio (31 bladen). Slijtage aan omslagen. Omstreeks 1900. Evenals: Jan Haring. “Kabinet der Schrijfkunst”. Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Map met linnen rug, In-folio oblong (45 bladen).
“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Four folders with monograms In-folio (31 sheets). Wear on covers. Around 1900. Also: Jan Haring. "Cabinet of Writing". Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Cloth backed folder, In-folio oblong (45 pages).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#345
Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#518Murano
Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.
#460Pandora
Een Pandora zilveren armband met 10 bedels.
#515Noverdy, France
#607
Een lot meerkleurig kristallen glazen bestaande uit drie afmetingen.
A lot of multicolored crystal glassware consisting of three sizes.No longer availableEstimate: € 200/300