#740Een kaarsenluchtertje met paars windglas. Omstreeks 1900.
#863Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
#628Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#727Twee iconen met beeltenissen van de Moeder Gods van Vladimir en van Kazan.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2000 -
#722J. Primavesi, WarminsterEen Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#696HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#5Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
#515Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.
#858Een paar lage bronzen kandelaars op drie voetjes.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct eet d’un rubis de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 350 / 450 -
#215Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,57 ct. en smaragd cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 14,70 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,57 ct et de cabochons d’émeraude ayant un poids total de ± 14,70 ct.No longer availableDim. 12,23 gEstimate: € 1800 / 2000