#430Arie ZwartPeriod: 1903 - 1981
#227Eugène FehdmerPeriod: 1846-1918
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée et datée 1894.No longer availableDim. 70 x 95 cmEstimate: € 600/800 -
#514
”Flaque à Loosdrecht et lélie”. Une aquarelle. Porte une signature: Smorenberg.No longer availableDim. 23 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#769
“Het voederen van de zwijnen.” Gemengde techniek, aquarel. Gemonogrammeerd.
”Le nourrissage des porcs”. Techniques mixtes, aquarelle. Monogramme.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 100/160 -
#57
Een kleine koperen samovar in empirestijl.
#405Boch La Louvière & Boch Frères Kéramis
#406
Een reclamehouder in de vorm van een slager in kunststof.
#793
Een paar aardewerken vazen met meerkleurig en verguld decor van planten en met messingen monturen.
Une paire de vases en faïence, décors polychromes et dorés de plantes, montures en laiton.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 70/80 -
#546
Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#436
#732Jef Van Leemputten
“Jachthond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#324Alphonse AllaertsPeriod: 1875 - ?
”Paysage, prairie et vaches”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 50/80