Other lots in this auction
-
#542Een Japanse houtsnede door Horsai.
Une gravure sur bois japonaise par Horsai.No longer availableDim. 48,5 x 26,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#871Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#769“Het voederen van de zwijnen.” Gemengde techniek, aquarel. Gemonogrammeerd.
”Le nourrissage des porcs”. Techniques mixtes, aquarelle. Monogramme.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 100 / 160 -
#651Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120 / 160 -
#464Gränna GlasbrukEen set mondgeblazen polychroom kristallen glazen en een karaf. Zweeds, naar Italiaans voorbeeld.
Une série de verres en cristal soufflés à la bouche et une carafe. Travail suisse, d’après un exemple italien.No longer availableDim. h: 22 en 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#450Val Saint- LambertEen lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#490Märklin 4607; 4611; 4612 & 4639Vier goederenwagons voor spoortype Ho in originele doosjes: - Open wagon met steunpalen.- Spoorkraan ‘Krupp-Adelt’.- Lege autotransportwagon.- Open goederenwagon.
Quatre wagons modèles pour rails HO, emballage d’origine:- wagon ouvert avec piliers de support- une grue ‘Krupp-Adelt’- wagon à voitures vide- wagon de marchandise ouvert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#436Drie armstoelen van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, waarbij één licht afwijkend model.
Trois fauteuils en noyer sculpté style Louis XV, une modèle légèrement différent.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#589Theepotje van Chinees porselein versierd met een hofscène met talrijke personages. Kleine schilfer aan de tuit.
Une théière en porcelaine de Chine au décor d’une scène de la court et multiples personnages. Petit éclat au bec verseur.No longer availableDim. H. 9,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#790Twee vintage stoelen naar een ontwerp van Mart Stam met bijpassende magazinehouder. Italiaans werk.
Deux chaises vintage d’après une création par Mart Stam et un porte-magazines assorti. Travail italien.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#355Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100 -
#40Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. bruto: 50,80 gEstimate: € 600 / 700



