Other lots in this auction
-
#506Een lot van vier Oosterse handgeknoopte tapijten.
Quatre carpettes orientales nouées main.No longer availableDim. 128 x 84 124 x 75 94 x 70 88 x 63 cmEstimate: € 40 / 50 -
#601Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.
Un vase sphérique en faïence chinoise, décor d’un oiseau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 160 / 180 -
#889Adams, TunstallEen aardewerken theeservies met het decor ‘Cries of London’, bestaande uit een theepot, een melkkannetje en een suikerpot op schoteltje, tien kopjes en twaalf schoteltje en een schotel voor gebak. Onderaan gemerkt.
Une service à thé en faïence, décor ‘Cries of London’, comprenant une théière, pot à lait, sucrier sur un petit plat, dix tasses et douze sous-tasses, et un plat à tarte. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#715Matchbox Series 6, 50, 54, 62 & 73Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station Wagon.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station WagonNo longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#837Twee siervaasjes van geblazen Italiaans glas, versierd met een bloemendecor.
Deux vases en verre soufflécitalien, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#582Rémy CornelissenPeriod: 1913 - 1990“Surrealistische personages”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1976 en genummerd 134/300 buiten de plaat.
”Personnages surréalistes”. Une lithographie. Signée et datée 1976, numérotée 134/300 hors planche.No longer availableDim. 25 x 19,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een centrale amethist van ± 2,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et une améthyste centrale de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 650 / 750 -
#170Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 22,08 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#418Een speculaasvorm in de vorm van een herder.
Un moule à spéculoos en forme de berger.No longer availableDim. 62,5 x 27,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Een oude zinken paardenkop.
Une tête de cheval en zinc.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#290Een 18 karaats wit en geel gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,68 ct.
Une demie alliance en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,68 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 550 / 650 -
#340Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct. en twee Colombiaanse smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,30 ct et de deux émeraudes de Colombie ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 1400 / 1500



