#811
#80
#471
#373
Vier art nouveau voorwerpen. Twee theeglazen met verzilverde houders en geslepen glas, gemerkt WMF, een horlogehoudertje van brons, een schaaltje met personage.
Quatre objets Art Nouveau. Deux verres à thé avec supports en métal argenté et verre taillé, marqués WMF, un support de montre en bronze, un bol au personnage.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#243
Een paar stormlampen van marmer, metaal en glas. Gedragen door ionische zuilen.
#653
Een houten tuinbank.
#753
#294
“Moeder en kind in een romantiserend landschap”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Lichte schade/vervaging.
Mère et enfant dans un paysage romantique . Huile sur panneau. XIXème siècle. Légers dégâts / décoloration.No longer availableDim. 53 x 44 cmEstimate: € 80/100 -
#493
#178Val St. Lambert
Een grote siervaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Gemerkt.
#41
Een ijzeren lantaarntje en een kandelaar op drie voeten.
#108
Een lot van zes kleurloze karaffen, waarbij twee kristallen en vier glazen.
Lot de six carafes incolores, avec deux cristaux et quatre verres.No longer availableDim. h: 21 - 41 cmEstimate: € 120/200