Other lots in this auction
-
#630
Een paar roodgelakte Chinese kastjes met twee deuren en twee laden, versierd met pietra dura taferelen van Geisha’s in een tuin op het front en bloemen en vogels op de flanken.
Paire de meubles chinois laqués rouge ouvrant à deux portes et deux tiroirs décorés de pierre dure aux scènes de geishas dans un jardin de devant et de fleurs et d’oiseaux sur les côtés.No longer availableDim. 62 x 62 x 31 cmEstimate: € 150/200 -
#702E.B.
“Portret van een kale man”. Olieverf op doek. Achteraan geannoteerd “propriété de l’auteur EB”. Slijtage.
Portrait d'un homme chauve . Huile sur toile. Annotée “propriété de l'auteur EB” au dos. Usure.No longer availableDim. 36,5 x 27,5 cmEstimate: € 80/100 -
#103
“Vrouwelijk naakt”. Een plaasteren studie.
Nu féminin. Une étude en plâtre.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 50/80 -
#633
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460/480 -
#772
Een zwartgelakt Chinees kamerscherm met drie panden, versierd met pietra dura taferelen van geisha’s in een tuin. Eén hengseltje manco.
Un paravent chinois laqué noir à trois panneaux, décoré de scènes en pierre dure de geishas dans un jardin. Une charnière manque.No longer availableDim. 100 x 127 cmEstimate: € 300/400 -
#62Heva CoomansPeriod: 1860 - 1939
Een potloodstudie van een putto en handen en voeten en een andere van Sappho met putto in een boot. Beide gesigneerd en gedateerd ‘74, ‘89 & ‘83.
Une étude au crayon d'un putto et des mains et des pieds et un autre de Sappho avec putto dans un bateau. Tous deux signées et datées de '74, '89 et '83.No longer availableDim. 20 x 15 & 20 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#344
Een ovale spiegel met smeedijzeren omlijsting, bovenaan bekroond met art deco bloemen en krullen.
Un miroir ovale avec cadre en fer forgé, couronné de fleurs art déco et de boucles en haut.No longer availableDim. 66 x 74 cmEstimate: € 60/80 -
#142Werner Labarque
“Rustende boer in het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Agriculteur au repos dans le champ . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#497
Een smal houten masker. Dogon, Mali.
Un masque en bois étroit. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 65/80 -
#56
Merkwaardig bijzetmeubeltje van gefineerd mahoniehout. Een deurtje met latwerk, een lade in de gordel en bovenaan een valse lade. Vier gebogen klauwpoten van zwart hout, op wieltjes. Marmeren blad. XIXde eeuw. Slijtage.
Table d'appoint remarquable en acajou plaqué. Une porte en treillis, un tiroir dans la ceinture et un faux tiroir en haut. Quatre pieds à griffes courbes en bois noir, sur roulettes. Dessus en marbre. XIXème siècle. Usure.No longer availableDim. 80 x 42 x 28,5 cmEstimate: € 100/150 -
#416
Een driehoekig en een rechthoekig bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl en een rechthoekig bijzettafeltje met een lade in Lodewijk XVI-stijl (kleine letsels). Alle van gebeeldhouwd eikenhout.
Une table triangulaire et une table d'appoint rectangulaire de style Louis XV et une table d'appoint rectangulaire avec un tiroir de style Louis XVI (petites lésions). Le tout en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#100Fobe
Een 18 karaats wit en geel gouden halssnoer met bijpassende armband. Gemerkt en in originele doos.
Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec bracelet assorti. Marqué et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. 63,10 gEstimate: € 2700/3000