Similar lots by type
-
#956Een notenhouten driezitsbank in Louis-Philippestijl met twee bijbehorende kuipzeteltjes.
Canapé trois places en noyer de style Louis-Philippe et deux fauteuils assortis.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 160 / 240 -
#610Buffet met opzet van gebeeldhouwd en gedraaid notenhout in Renaissancestijl. Vlaanderen, einde XIXde eeuw.
Buffet à deux corps en noyer sculpté et tourné de style Renaissance. Flandres, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#925Een eikenhouten broodkast met twee opengewerkte deuren bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Panetière en chêne ouvrant à deux portes à lattes au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. 153 x 133 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#800Een hoekrekje van gesculpteerd hout.
Etagère de coin en bois sculpté.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#980Een paar crapauds met witte bekleding.
Paire de crapauds à revêtement blanc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#601Een eikenhouten bureau in renaissancestijl met twee ladenblokken.
Bureau en chêne de style Renaissance avec deux caissons aux tiroirs.No longer availableDim. 141 x 81 cmEstimate: € 180 / 240 -
#970Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#950Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met poten in kruisverbinding en twee laden in de gordel.
Able en chêne de style Renaissance. Pieds à entretoise en X et deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 177 x 111 cmEstimate: € 180 / 220 -
#930Een Engelse linnenkast van mahoniehoutfineer met drie laden onderaan.
Lingère anglaise en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#920Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.
Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 152 x 92 cmEstimate: € 200 / 260 -
#402Twee kinderstoeltjes met rieten zit.
Deux petites chaises d’enfant aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#605Een witgelakt bureau met drie lden in de gordel en met verchroomde monturen. Lodewijk XV-stijl.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650 / 750 -
#946Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.
Ensemble comprenant un buffet à deux portes et un long buffet à quatre portes et à trois tiroirs en laque rouge. Tablettes en travertin beige.No longer availableDim. 79 x 241 cm en 75 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1103Een Engelse klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het blad.
Secrétaire à pente anglais ouvrant à deux petits et deux grands tiroirs sous l’abattant.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#966Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 123 x 136 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#595Een zwartgelakte buffetkast, versierd met fijn gesculpteerde figuren en motieven. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Bovenaan het dak gesteund door zuiltjes. Frankrijk, XVIIe en XIXe eeuw.
Buffet en bois noirci décoré de personnages finement sculptés et de différents motifs. Le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs. Le haut supporté par deux colonnettes. France, XVIIe et XIXe siècles.No longer availableDim. 184 x 132 cmEstimate: € 400 / 600 -
#795Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.No longer availableDim. 0: 32 cmEstimate: € 15 / 20 -
#596Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.
Bureau à cinq tiroirs aux montures et anses en bronze, entièrement décoré d’incrustations de bois variés formant des fleurs et des oiseaux.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 480 / 600 -
#1072Een art nouveau wandrekje van gepolychromeerd hout met een decor van bladeren.
Etagère art nouveau en bois polychrome à décor de feuillages.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#598Een eikenhouten tweedeurs vitrine op gesculpteerde hoge basis met twee laden.
Vitrine à deux portes en chêne. Haute base sculptée et avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1084Een staande klok met herstelling aan kap.
Horloge de vestibule. Réparation vers le haut.No longer availableDim. 260 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1096Een paar armstoelen.
Paire de fauteuils.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#1101Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.
Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#995Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl. XIXe eeuw.
Suite de six chaises en acajou sculpté d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#631CapodimonteEen koperen lamp met een jonge vrouw van Italiaans porselein. Gemerkt.
Une lampe en cuivre supportée par une jeune femme en porcelaine italienne. Porte une marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#34“Insulae Indiae Orientalis Praecipuae”. Een oude landkaart van Zuid-Oost Azië. Met de hand ingekleurd.
“Insulae Indiae Orientalis Praecipuae”. Ancienne carte de l’Asie Sud-Est. Colorée à la main.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#221Een paar cassolettes van onyx en verguld brons met mooie bloemenguirlandes op de buik. Met losse deksels. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en onyx et bronze doré. Jolies guirlandes de fleurs sur la panse. Couvercles amovibles. Vers 1900.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 240 / 360 -
#1090Een eikenhouten bijzetmeubeltje in Régencestijl met één lade en een kleine etagere.
Meuble d’appoint en chêne de style Régence ouvrant à un tiroir et une petite étagère.No longer availableDim. 90 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#558Vijf houten Christusbeelden zonder armen. Spanje, XIXde eeuw.
Cinq statues du Christ en bois sculpté et polychromé. Sans bras. Espagne, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 125 / 200 -
#698Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw en wit decor en een gele rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un grand plat en faïence de Delft avec décor en blanc et bleu et rebords jaunes. Marque en dessous.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#563Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 120 / 140 -
#916Een eikenhouten kist of trog met deksel op poten. XIXe eeuw.
Un coffre en bois sur pieds. XIXième siècle.No longer availableDim. 80 x 118 cmEstimate: € 100 / 160 -
#1062Le MandarinEen kunststoffen muurthermometer in T-vorm. Met opschrift: Le Mandarin, le bain de soleil de l’estomac. Cusenier.Er wordt een dito thermometer aan toegevoegd met reclame voor Picon.
Thermomètre murale en plastique en forme de T et à la publicité Le Mandarin, le bain de soleil de l’estomac. Cusenier. On y joint un thermomètre publicitaire pour Picon.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1047Een paar vergulde bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl.
Une paire d'appliques en bronze doré, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#678Een zilveren sigarettendoosje met een geribd decor. 800‰.
Une petite boîte à cigarettes en argent , 800‰.No longer availableDim. 82,17 gEstimate: € 30 / 50 -
#993Doosje met een collectie van ongeveer 30 medailles en plaquettes.
Une boite avec un contenu de 30 médailles et plaquettes.No longer availableEstimate: € 100 / 150



