Similar lots by type
-
#606
Een notenhouten toilettafel met vier laden en twee gedraaide handdoekrekjes aan de zijkanten. Slijtage.
Coiffeuse en noyer ouvrant à quatre tiroirs et aux côtés munies de deux portes serviettes tournés. Usures.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200/220 -
#619
Een Engelse hoekvitrine van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan en versierd met een ingelegd biesje over het geheel.
Encoignure anglaise en placage d’acajou ouvrant à deux portes pleines décorées d’un trait de citronnier.No longer availableDim. 215 x 83 x 43 cmEstimate: € 200/240 -
#596
Een eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een tweeledige buffetkast met een deur met glas-in-lood in het opzet en een tafel met zes stoelen.
Salle à manger de style Renaissance malinois comprenant un buffet à deux corps avec une porte aux vitraux, une table et six chaises.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#26
Twee Engelse mahoniehouten stoelen.
Deux chaises anglaises en acajou.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#76
Een notenhouten wingchair in Régencestijl met roze bekleding met bloemenmotief.
Fauteuil à oeillères de style Régence. Recouvert en rose à motif de fleurs.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#31Lesy - Peellaert, Faubourg du sas-de-Gand
Een barometer - thermometer van mahoniehoutfineer. Eerste helft XIXe eeuw. Slijtage.
Baromètre-thermomètre en acajou. Première moitié du XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. 111 cmEstimate: € 120/200 -
#212
Een tafel op XIXe eeuwse voet in barokke stijl met een van oorsprong XVIIIe eeuwse supraporta als blad, versierd met motieven in Lodewijk XV-stijl, versierd met XXe eeuwse studieschilderingen.
Table d’artiste de style Louis XV, la tablette formée par un supra-porta d’époque Louis XV. Sur la tablette des études par différents artistes.No longer availableDim. 182 x 90 cmEstimate: € 400/600 -
#476
Een bronzen salontafel met een rond onyxen blad, versierd met kristallen steentjes.
Table de salon en bronze à tablette ronde en onyx. Décor aux petits cristaux.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 120/180 -
#456
Een mahoniehouten tafel met uitklapbare zijden op centrale voet, eindigend in vier messingen leeuwenpoten. Engeland.
Table en acajou à deux abattants et sur pied central, terminant en quatre griffes en laiton. Travail anglais.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#614
Een eikenhouten tafel met zes gebeeldhouwde poten met drie tussenbladen en twee afgeronde klapbladen. Verlengbaar tot 310 cm.
Table en chêne sur six pieds sculptés et avec trois allonges et deux abattants. Allongeable jusqu’à 310 cm.No longer availableDim. 180 x 120 x 76 cmEstimate: € 120/200 -
#345
Een grote antieke houten plafondlijst.
Partie de lambris ancienne en bois mouluré.No longer availableDim. b: 287 cmEstimate: € 180/200 -
#196
Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.
Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.No longer availableDim. 183 x 142 x 36 cmEstimate: € 2000/2400 -
#217
Een eikenhouten vitrinekast met drie deuren. XIXe eeuw.
Vitrine en chêne ouvrant à trois portes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 280 cmEstimate: € 100/180 -
#466
Een chromen étagère met drie glazen schappen.
Etagère en chrome à trois tablettes en verre.No longer availableDim. 102 x 102 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#610
Een grote tafel van gebeeldhouwd eikenhout met balusterpoten in verbinding en het blad in parketwerk. Verlengbaar met zes panden.
Grande table en chêne sculpté aux pieds balustres à entretoise et à tablette en parquetterie. Avec six allonges.No longer availableDim. 110 x 155 cmEstimate: € 120/200 -
#66
Een paar armstoelen in Louis XIII-stijl, bekleed met tapisserie. Bekleding versleten.
Paire de fauteuils de style Louis XIII recouverts de tapisserie. Usures à la tapisserie.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#6
Een sobere antieke eikenhouten kerkbank zonder leuning.
Banc d’église ancienne. Sans dossier.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 80/100 -
#797
Een witgepatineerde houten schildersezel.
Chevalet en bois laqué blanc.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 30/50 -
#605
Een mahoniehouten console met wit marmeren blad. Tijdperk Louis Philippe. Letsels.
Console en acajou sculpté à tablette en marbre blanc. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableDim. 92 x 130 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#801
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#584
Een verlengbare grenenhouten tafel met zes gecanneleerde poten en neerklapbare uiteinden. Met drie verlengstukken.
Table en sapin aux allonges et sur six pieds cannelés. Deux abattants. On ajoute trois allonges.No longer availableDim. 165 x 120 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#799
Een gebeeldhouwd notenhouten voetbankje. Tijdperk Régence.
Repose-pied en noyer sculpté. Epoque Régence.No longer availableDim. 40 x 65 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#86
Een notenhouten fauteuil in Lodewijk XVI-stijl met olijfgroene lederen bekleding.
Fauteuil en noyer de style Louis XVI. Recouvert de cuir vert olive.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#615
Een driedelig salon, bestaande uit een tweezitsbank en twee armstoelen. Epoque Empire. Beschadiging aan de bank, bekleding te vervangen.
Salon trois pièces comprenant un canapé deux places et deux fauteuils d’époque Empire. Dégâts, couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#156
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#639
Een lot boeken aangaande Eugeen Van Mieghem. Waaronder “Eugeen Van Mieghem Een kunstenaar van het volk”; E. Joos, Uitg. De Brauwere, 2001, 2 dl. “ Stemmen over Eugeen Van Mieghem”; vzw Eugeen Van Mieghem, 2012. En enkele boeken met tekeningen van Van Mieghem.
Lot de livres traitant sur Eugeen Van Mieghem. Dont “Eugeen Van Mieghem Een kunstenaar van het volk”; E. Joos, Ed. De Brauwere, 2001, 2 vol. “Stemmen over Eugeen Van Mieghem”; vzw Eugeen Van Mieghem, 2012. Et quelques livres aux dessins par Van Mieghem.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#249Hendon
“Musicerend gezelschap en romantisch koppel”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Compagnie musicale et couple romantique”. Aquarelle sur papier. XIXième siècle.No longer availableDim. 23 x 38 cmEstimate: € 150/180 -
#375
Een ovale spiegel van verguld hout met een acanthusblad in de kuif.
Miroir ovale en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. h:Estimate: € 150/200 -
#301
Een ovaal hoogreliëf van meerkleurig porselein met een classicistische voorstelling.
Un relief en hauteur ovale en porcelaine polychrome avec une représentation classique.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#199Edouard LanteriPeriod: 1848 - 1917
“Duo”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd.
“Duo”. Un groupe en biscuit monochrome blanc. Signé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 750/800 -
#355
Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150/200 -
#771
Een sigarenvorm “Perlu-Vorm”.
Un moule à cigares “Perlu-Vorm”.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 25/35 -
#612
Een karaf van geslepen kleurloos kristal met drie grote en twee kleine glazen.
Carafe en cristal taillé incolore accompagnée de trois grands et deux petits verres.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 50/80 -
#779
Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit een inktpot, een bolle vaas en een art deco parfumfles.
Un lot divers en cristal, comprenant un pot à encre, un vase sphérique et une bouteille à parfum art déco.No longer availableDim. h: 12 - 14 cmEstimate: € 30/50 -
#121
Een zamakken ree op een sokkel van arduin en onyx. Tijdperk art deco.
Une statue en régule sur socle en onyx et pierre de taille représentant un chevreuil. Art Déco.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#363
Een messingen wandlicht met drie lampen in de vorm van jachthoorns. Achteraan een lintenmotief.
Une lampe murale en laiton à trois lampes en forme de cornes de chasse. Motif aux rubans à l’arrière.No longer availableDim. H.82 cmEstimate: € 120/180