#613
Een bronzen luchter met vijf vergulde lichtarmen, centraal getooid met een vogel op een bal. Tijdperk Empire.
“Visser”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor met vergulde details. Eerste kwart XXe eeuw.
”Pêcheur”. Okimono en ivoir finement sculptée au détails dorés. Premièr quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 300/360 -
#751
Een lot haarkammen. Hoorn e.a., begin XXste eeuw. Kleine letsels. Gebruikt voor theater en tv.
Un lot de peignes, en corne et autres. Début XXème siècle. Petits dégâts.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#244
#326
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#778Val St. Lambert
Twee asbakken, waarbij een kleurloze met stamper en een groene.
#224F. Verm***
#342Van Gils
“Herenportret”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#746
Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
#238Bezin
Vogels op takken van brons met marmeren sokkel. Art deco periode.
#702
Een recente Russische icoon met verzilverde riza en met geëmailleerde aureolen.
Une icône russe récente à riza argenté et auréoles émaillées.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#393Val St. Lambert
Un grand plat de décoration et un cendrier en cristal mauve. Le premier des années ‘60, le deuxième des années ‘50. Marqués.No longer availableDim. Ø 38 cm h: 18 cmEstimate: € 25/40