Other lots in this auction
-
#83Een lot van 2 messing bellen, waarvan de kleinste met gegraveerde tekst “Stad Mechelen Klokkenwerpen 1967”.
lot of 2 brass bells, the smallest with engraved text "Stad Mechelen Klokkenwerpen 1967".No longer availableOnline onlyDim. 16 x Ø17cmEstimate: € 25 / 75 -
#2Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#187Twee uit kunststof gesculptuurde beeldjes van jongen en meisje op metalen voet. Naar Moreau.
Two plastic sculpted figurines of a boy and girl on a metal base. To Moreau.No longer availableOnline onlyDim. 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#194Een lot van 2 kunstboeken.
A lot of 2 art books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#158Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Two glass bowls with gold-plated rim and a Kulmbacher beer mug.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15 / 20 -
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
Pied de lampe avec garniture en cire.No longer availableOnline onlyDim. h: 164 cmEstimate: € 35 / 45 -
#174AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#209Villeroy & BochEen lot bestaande uit drie kannen en een nachtspiegel van wit porselein, kannen onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h max 36 cm -
#95Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#123Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche Wanli.No longer availableOnline onlyDim. (Ø: 20,5 cm)Estimate: € 60 / 80 -
#132ShucoDrie modelauto’s op schaal 1:43:- Opel Vectra- Opel Omega 2.5 TD Caravan- Opel SintraIn originele doosjes.
Three model cars on a scale of 1:43: - Opel Vectra - Opel Omega 2.5 TD Caravan - Opel Sintra In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#279Santucci DerutaEen dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 30

