Other lots in this auction
-
#272
Een lot van 7 diverse mineralen, waaronder gele kwarts, geoden enz. We voegen er een zak met oude glazen knikkers aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. H: 5-28 cm -
#249
Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
Une grande casserole avec couvercle en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#258
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#250Maurice Carion
Een fruithouten koekoek jachtklok. Diverse jachtelementen in houtsnijwerk oa hertenkop, jachthoorn, gehangen fazant en haas. 1 koekoek deurtje met vogel. Vermelding binnenin “Maurice Carion, uurwerkmaker, Mechelen”.
fruit wood cuckoo hunting clock. Various hunting elements in wood carving, including a deer's head, hunting horn, hung pheasant and hare. 1 cuckoo door with bird. Mention inside "Maurice Carion, clockmaker, Mechelen".No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. H: 60 cmEstimate: € 75 / 125 -
#229
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Two African wooden statues on a stone pedestal.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#232
Drie diverse teddyberen. Een witte (Bon Ton, Nederland). Een lichtbruine (Cuddle Wit, China). Een kleine panda.
Three assorted teddy bears. A white one (Bon Ton, Netherlands). A light brown (Cuddle White, China). A little panda.No longer availableOnline onlyDim. H: 12-25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#57
Een bierpul van Boheems kristal met geëtst jachtdecor. Gebarsten aan voorkant.
A bohemian crystal tankard with etched hunting decor. Cracked on the front.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#234
Een lot varia, bestaande uit een verzilverd tafelemmertje, een papegaai van verschillende gesculpteerde mineralen op een fractie amethist, twee bronzen plaquettes, een oude misaal, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 3-18 cm -
#220Remontoir Cylindre
Een klein zilveren zakhorloge. Gemerkt Fr Cresens Diest. Lichte craquellé.
small silver pocket watch. Marked Fr Cresens Diest. Light crackle.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 800‰ x Ø2,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#6
Een hout gesculptuurd beeld van een naakte dame. Onderaan achterzijde onleesbaar gesigneerd. Bevestigingspunten achterzijde. Herstelschade zichtbaar onderaan benen.
A wood sculpted statue of a naked lady. Signed illegibly at the bottom of the back. Rear mounting points. Repair damage visible at the bottom of the legs.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 51Estimate: € 45 / 55 -
#264
Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#134Universal Hobbies
Renault Laguna II Estate “Privilege” 1.9 dCi. Een modelauto op schaal 1:43. In presentatiedoosje.
Renault Laguna II Estate “Privilege” 1.9 dCi. A 1:43 scale model car. In presentation box.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 25 / 35