#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#296Twee grote schotels van meerkleurig glas.
Deux grands plats en verre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 17 cm & 32 x 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#180Lladro, Spain“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#287Goebel, Germany“Carrollers”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.
"Carrollers". Un groupe de biscuits multicolores de la série par M.I. Hummel. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. H: 9-24 cm -
#77Een mondgeblazen blauw glazen vaasje met sporen van kleur onderaan.
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
#111Een houten klokje naar Art Deco model, 1945
#191Twee verschillende Limoges borden.
Two different Limoges plates.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21.5-23 cmEstimate: € 20 / 30