Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een boheems kristallen vaas, rood in de massa gekleurd en een geslepen bloemmotief.

Een Boheems kristallen vaas, rood in de massa gekleurd en een geslepen bloemenmotief.

A Bohemian crystal vase, red colored in the body with a cut flower motif.
Dim. h 29.5 x Ø 20 cm
SKU: 2105240672.
Categories: Kristal, XXe eeuw.
Auction day: 22 May 2024 19:00
Catalogue #672
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #676
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.

    A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.

    An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay.
    No longer available
    Dim. h 76 x b 91 x l 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #276

    Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.

    A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #696

    Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.

    A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs.
    No longer available
    Dim. 106 x 70 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #558

    Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.

    A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #556

    Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.

    A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored.
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 x d 16 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #536
    Mercator

    Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 78 x 156 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #646

    Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.

    A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #713

    Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.

    A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 186 x 37 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 50 x Ø 26 cm 10 kg
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #496

    Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.

    A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style.
    No longer available
    Dim. 190 x 55,5 x 96 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #326

    Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.

    A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #675

    Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.

    A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #626
    A. Moreau

    ‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.

    "‘Brother and Sister’, a bronze sculpture on a marble pedestal of a boy carrying his little sister, after Moreau."
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #710
    Villeroy & Boch

    Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.

    A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base.
    No longer available
    Dim. h 108 x Ø 30 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #711
    VTWonen

    “Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.

    "Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #702

    Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.

    A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric.
    No longer available
    Dim. 118 x 68 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #225
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.

    A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kg
    Estimate: € 800 / 1000
  • #707

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #701
    Bruder

    Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.

    A large wool carpet, marked on the reverse.
    No longer available
    Dim. 330 x 340 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #692
    Delfts Polychrome

    Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #712

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #466

    Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.

    A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style.
    No longer available
    Dim. 76 x 54 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #625
    Gils

    Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.

    A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces.
    No longer available
    Dim. 10 x 48 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #504
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    “Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.

    "Shepherd with sheep by tree." Oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 62 x 80 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #143
    L. Noirot

    “Poesie”. Vooraan getiteld. Bronzen buste van een jongedame, gesigneerd L. Noirot.

    “Poesie”. Titled on front. Bronze bust of a young lady, signed L. Noirot.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #277

    “Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom houten gesculpteerd beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.

    "Madonna with Child and Bunch of Grapes". A polychrome wooden carved statue, inscribed at the bottom. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #284
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De drinker”. Een ets op papier gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.

    "The Drinker." An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.
    No longer available
    Dim. 19 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364

    Een beschilderde houten plaquette met Aziatische taferelen.

    A painted wooden plaque with Asian scenes.
    No longer available
    Dim. Ø 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #665

    Een gevarieerd lot van 5 stuks verzilverd metaal bestaande uit een dienblad en 4 verschillende koffie- en of theepotten.

    A varied lot of 5 pieces of silver-plated metal consisting of a tray and 4 different coffee and/or tea pots.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546
    Mercator

    Een vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design archive cabinet made of teak veneer with a metal frame and drawers inside. From the "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 191 x 41 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #44
    G Nagels

    “Jongen met viool”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Young Boy with Violin". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #559
    Bachtiar

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met centraal medaillon.

    A Persian hand-knotted carpet with a central medallion.
    No longer available
    Dim. 300 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #248
    Val Saint Lambert

    Een lot van 8 gekleurd kristallen glazen en karaf met geslepen geometrisch decor. Dop karaf manco en 1 glas met barst.

    A set of 8 colored crystal glasses and decanter with cut geometric decoration. Stopper missing from decanter and 1 glass with crack.
    No longer available
    Dim. 32,5 & 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #37

    Een 7-delige mahoniehouten presse-papier met lade in waaiervorm. Randschade aan de rechter voorhoek.

    A 7-piece mahogany paperweight with a fan-shaped drawer. Edge damage to the right front corner.
    No longer available
    Dim. h 19,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #59

    Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.

    A lot of two British police headgear items, one Custodian helmet and one ladies' police hat.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More