#725Een art deco glazen vaas met een versiering van vlakken en een verguld decor van een vrouwelijk naakt.
#347Een lot van drie glazen presse-papiers met inclusies.
#397Een Boomse vaas van kleurloos en verguld glas. Midden van de XXste eeuw.
#407de VianneEen paar glazen lampenvoeten met een geëtst bloemendecor. Gesigneerd. Kappen manco en beschadigd bovenaan.
#757Een paardenhoofd van groen en kleurloos Muranoglas.
#167Een schaal van meerkleurig glaspasta, versierd met twee hoofden.
#98Een schaaltje van meerkleurig glaspasta in de vorm van een schelp.
#249Een zwarte glazen vaas in Art Deco stijl.
#401Twee pauwen van meerkleurig glaspasta van Murano.
#277“Jezus met de doornkroon”. Een reliëf van glas. Begin XXe eeuw. Gemonogrammeerd ‘AW. N (?).
“Jésus avec la couronne d’épines”. Relief en verre. Début du XXe siècle. Monogrammé AW.N (?).No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 35 / 50
#293Een schouwpendule van onyx en koper in empirestijl.
#374Rechthoekige spiegel met gesculpteerde lijst.
#376Een driezitsbank met roze stoffen bekleding op eikenhouten poten.
#696Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 200 / 300 -
#524Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005“Danseres”. Gemengde techniek op papier.
#284Kelim. Twee aan elkaar gezette panden met geometrisch motief.
Kilim. Deux moitiés cousues ensemble avec motif géométrique.No longer availableDim. 380 x 144 cmEstimate: € 80 / 120 -
#455Drie dezelfde en twee verschillende slavenarmbanden van ivoor waarvan één in de vorm van een slang.
#349CapodimonteTwee kleine bedelaars. Porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.
#204“Napoleontische veldslag tussen Franse infanterie en Oosterijkse cavalerie.” Circa 1800. Fijne aquarel op papier.
“Combat napoléonien entre l’Infanterie française et la Cavalerie autrichienne”. Vers 1800. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 180 / 200 -
#220Een 18 karaats geel gouden ring 4 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de 4 diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#563Een minipalmboompje op sokkel met een groot aantal palmtakjes.
Palmier miniature en ivoire sur socle et avec une grande quantité de branches amovibles.No longer availableDim. 182,35 gEstimate: € 50 / 100