Similar lots by type
-
#679
Een uitgebreid eetservies van Limogesporselein, versierd met meerkleurig en vergulde decors van vogels en bloemen. Gemerkt.
Un vaste service de table en porcelaine de Limoges, orné de décors multicolores et dorés d'oiseaux et de fleurs. Marqué.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#359
Een Boeddhistisch verhaal, handgeschilderd op papier. Dubbelzijdig.
Recit bouddhiste peint sur papier. Double face.No longer availableDim. 140 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#555
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm Ø: 58 cmEstimate: € 200/300 -
#560
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200/300 -
#682
Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 37 (buiten) Ø: 24 (binnen)Estimate: € 120/200 -
#632
Een paar zeshoekige dekselvazen met bloemen, bomen en dansende figuren.
Une paire de vases à couvercle hexagonal avec des fleurs, des arbres et des personnages dansants.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 60/80 -
#685
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#498
Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)Estimate: € 80/100 -
#558
“Dame in bloemenjurk”. Een meerkleurig porseleinen beeld. Gemerkt met gekroonde N.
« Dame en robe fleurie ». Une statue en porcelaine multicolore. Marqué du N couronné.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/100 -
#518
Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.
Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360/400 -
#538
“Moeder met kroost”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens. Een duimpje beschadigd en twee speelkaarten beschadigd aan een hoekje.
"Mère avec progéniture". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué d'épées croisées. Un pouce abîmé et deux cartes à jouer abîmées sur un coin.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#527
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250/400 -
#565
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200/300 -
#535
“De hofmakerij”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt achteraan.
“Courtiser”. Grand groupe en porcelaine polychrome allemande. Marque à l’arrière.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/240 -
#625
Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100/120 -
#680
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 56 x 56 x 56 cmEstimate: € 50/80 -
#468
Een bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 160/180 -
#537
Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 250/400 -
#548
“Twee dames”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.
"Deux dames". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 80/100 -
#665
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met een lade.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec un tiroir.No longer availableDim. 56 x 51 x 51 cmEstimate: € 70/100 -
#570
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm(buiten) Ø: 58 cm (binnen)Estimate: € 200/300 -
#541
Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27cmEstimate: € 200/220 -
#610
Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 54 cm (buiten) Ø: 39 cm (binnen)Estimate: € 120/200 -
#675
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#686
Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Suite de six chaises pliées à la vapeur et laquées noires avec assise et dossier cannés. Fabrication polonaise.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 50/80 -
#592Massimo Cruciani
“Franciscus van Assisi”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
“François d'Assise”. Une peinture églomisée. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#119Suzanne Duchemin
“Vrouw in een landschap bij een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Femme dans un paysage au bord d'un ruisseau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 93 cmEstimate: € 100/120 -
#521
“Samen onder de paraplu”. Een grote bronzen groep.
"Ensemble sous le parapluie". Un grand groupe en bronze.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#395
Een gefineerd houten scribaan met inlegwerk van verschillende houtsoorten, het blad vooraan met stermotief. Engeland, vroeg XVIIIe eeuw.
Un scribe en bois plaqué avec des incrustations de différents types de bois, le dessus avant avec un motif en étoile. Angleterre, début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 53 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#265Christian Dior 1996 Barbie
In oorspronkelijke doos. Als nieuw. Mattel.
Dans la boîte d'origine. Comme neuf. Mattel.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/80 -
#259Marc Soens
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Nu féminin". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#584
“Abstract met cirkels.” Aquarel op papier. Draagt monogram.
"Abstrait avec des cercles." Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 120/160 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 203 x 143 cmEstimate: € 80/100 -
#60
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met saffier en briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de saphir et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,12 gEstimate: € 250/300 -
#190
1 gouden reliekhouder met een afbeelding van Koning Rama V (Chulalongkorn) (verso: Boeddha). Diverse kleuren goud.
1 reliquaire en or avec une image du roi Rama V (Chulalongkorn) (verso: Bouddha). Diverses couleurs d'or.No longer availableDim. 24,13 gEstimate: € 500/600 -
#347
Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit negen (zware) dienbladen, twee pollepels, servethouders, theekannen, suikerpotjes en melkkannetjes, een ijsemmertje, enz.
Un lot important en métal argenté, composé de neuf plateaux (lourds), deux louches, des porte-serviettes, des théières, des sucriers et des pots à lait, un seau à glace, etc.No longer availableEstimate: € 50/80