Similar lots by type
-
#38Een lot meerkleurig Frans aardewerk, bestaande uit een schenkkan, een Madonna met kind en een uiltje. De eerste twee XIXe eeuws. Schilfers.
Un lot de faïence de France, comprenant une verseuse, une Vierge à l’Enfant et un petit hibou. Les deux premiers du XIXème siècle. Eclats.No longer availableDim. h: 14 - 41 cmEstimate: € 60 / 120 -
#377Twee verschillende schemerlampen van aardewerk en koper.
Deux lampes différentes en faïence et cuivre.No longer availableDim. h: 33 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#711Een aardewerken tulpenvaas met blauw op wit decor. Schilfer en restauratie. Onderaan gemerkt.
Un vase tulipe à décor bleu sur blanc. Eclat et restauration. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#742Royal Zuid-HollandEen vaas van meerkleurig plateel, versierd met een bloemendecor. Decor ‘Hilaire’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs. Hilaire. Marque sous la base. Intact.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#708Een paar Brussels porseleinen hoornvazen, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor in reliëf. Met stoffen bloemstukken onder stolpen.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles, décoration polychrome de fleurs dorées en relief. Avec pièces florales en tissu, sous cloche.No longer availableDim. h: 17 & 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#862Royal Zuid-HollandEen bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#111Een art nouveau vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van narcissen. Gesigneerd ‘G. Fieravino’
Un vase Art Nouveau en faïence, décor polychrome de narcisses. Signé:’G. Fieravino’.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#784Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit vier vaasjes, twee mandjes, een handkandelaar, een kommetje en een jardinière.
Un lot de faïence des Flandres, comprenant quatre vases, deux paniers, un candélabre de main, un bol et une jardinière.No longer availableDim. h: 4 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#879Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
Un petit chien en faïence à glaçure beige.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#267Een Franse snavelkan. Niderviller, omstreeks 1770.
Une verseuse à bec française. +- 1770. Niderviller.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 140 / 160 -
#448Gibson & SonsTwee Engels aardewerken theekoppen met schoteltjes, versierd met verguld decor “Greek border” op zwarte fond.
Deux tasses à thé en faïence anglaise avec sous-tasses, décor “Greek Border” doré sur fond noir.No longer availableDim. Ø: 10 & 18 cmEstimate: € 25 / 45 -
#263Een grote aardewerken tabakspot met blauw op wit decor en met messingen deksel, afkomstig van een winkel. Omstreeks 1700. Met gebruiksschade.
Un grand pot à tabac en faïence à décor bleu et blanc et couvercle en laiton, venant d’un magasin. +- 1700. Usures.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 150 -
#158Een Franse vormbeker van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIIe eeuw. Gemerkt onderaan.
Une chope de caractère en faïence polychrome. France, fin XVIIIème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#783Een antieke theepot van Naams aardewerk. Randschade aan het deksel.
Une théière antique en faïence de Namur. Éclat au couvercle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#888Een cakeschaal van meerkleurig en verguld porselein met bijpassend mes, versierd met een bloemendecor. We voegen er een aardewerken pudding-/cakevorm aan toe.
Un plat à cake en porcelaine polychrome et dorée avec couteau assorti, décoration de fleurs. Nous ajoutons un moule à cake ou pudding.No longer availableDim. l: 38 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#538Een balustervaas en een een inktpot van meerkleurig Japans aardewerk.
Un vase balustre en un encrier en faïence du Japon polychrome.No longer availableDim. h: 18 & 32 cmEstimate: € 25 / 40 -
#458Petrus RegoutEen asbak van blauwgeglazuurd aardewerk in de vorm van een Sfinx. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco.
Un cendrier en faïence à glaçure bleue sous forme de sphinx. Marque sous la base. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#31Een wijwatervat van geglazuurd terracotta met reliëfdecor. Schilfer.
Un bénitier en terre cuite à glaçure brune et à décor en relief. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#47Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.
Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#868Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.
Un petit tulipier et un pot à tabac en faïence de Flandre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#318Een schotel van Spaans aardewerk met lusterglazuur.
Un plat en faïence d’Espagne à émaux à lustre métallique.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#797Een diep bord van Delfts plateel met een blauw op wit decor van een bloemenvaas. Vroeg XIXe eeuw.
Une assiette profonde en faïence de Delft, décor bleu sur blanc d’un vase à fleurs. Début XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#163Een vierdelig kaststel van blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit twee dekselvazen en twee kraagvazen. Lichte randschade en deksels te restaureren. XVIIIe eeuw.
Une garniture de cheminée en faïence bleue et blanche de Delft, comprenant deux vases à couvercle et deux vases à col. Petits dégâts au cols et les couvercles nécessitent une restauration.No longer availableDim. h: 27 & 36 cmEstimate: € 200 / 250
Other lots in this auction
-
#824De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#334J. Vermoelen“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 x 54 cmEstimate: € 20 / 30 -
#835Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#131DelvauxEen lederen handtas met vlechtwerk. In beschermhoes.
Sac à main en cuir tressé. Dans son sac de protection.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#68“De Grote Atlas van Ferraris”. Gezamenlijke realisatie van de Koninklijke Bibliotheek van België, het Nationaal Geografisch Instituut, Lannoo & Racine. Ed. Lannoo, 2009. In kartonnen stofhoes.
”De Grote Atlas van Ferraris”. Réalisation commune de la Bibliothèque de Belgique, l’Institut Géographique National et Lannoo & Racine. Ed. Lannoo, 2009. Avec housse anti-poussières en carton.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#875“Geisha met kind” & “Pioenroos”. Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd, waarbij de eerste van Otamaro.
”Geisha et enfant” & “Rose pivoine”. Deux anciennes gravures sur bois japonaises. Signées, la première par Otamaro.No longer availableDim. 35 x 23 & 38 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#190Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 2,96 gEstimate: € 550 / 650 -
#773Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.
Un grand et un petit candélabre en laiton. Style Baroque.No longer availableDim. h: 41 & 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#532Moriya ShoteiPeriod: 1890 - 1972“De regenbui”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”L’averse de pluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 37 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#440Een te herstellen armband bezet met parels, git en koraal en met 18 karaats geel gouden slot.
Bracelet à fermoir en or jaune 18 ct et formé de perles, de corail et de jais.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#475Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.
Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#476Beloutsj bidkleed van wol.
Un tapis de prière en laine Beloutch.No longer availableDim. 142 x 100 cmEstimate: € 30 / 40

