Other lots in this auction
-
#98Een theepotje en een koffiepotje van Naams aardewerk.
Une théière et une cafetière en faïence de Namur.No longer availableDim. h: 17 & 13 cmEstimate: € 120 / 140 -
#191Een reeks van twaalf Napoleontische officiers en soldaten van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt ‘CVD’ in een vogeltje.
Une série de douze soldats officiers Napoléon en porcelaine polychrome et dorée. Marque sous la base ‘CVD’ dans un oiseau;No longer availableDim. h: +/- 32 cmEstimate: € 250 / 350 -
#262Eugène FehdmerPeriod: 1846-1918“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 600 / 800 -
#370Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
Un collier de perles, fermoir en or jaune 18 ct. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#242Joseph GérardPeriod: 1821-1895“Bij de Griekse bakker. Een classicistische scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chez le boulanger grecque. Scène classique”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 500 / 600 -
#318Een lot biscuit, bestaande uit een romantisch koppel op een zetel en twee beeldjes van een jongen en een meisje. Zonder merken.
Un lot de biscuit, comprenant un couple romantique sur un fauteuil, et deux statues d’une jeune fille et jeune homme. Pas de marques.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#454Emmanuel NotermanPeriod: 1808 - 1863“Nobele honden”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Chiens de noblesse”.Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#428Een geglazuurd aardewerken likeurkruikje in art nouveaustijl, versierd met een jonge vrouw. Met zes borreltjes.
Une petite cruche à liqueur en faïence glaçuré, décoration d’une jeune femme. Avec six petits verres.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#682Renée Kempen“Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#858Chinese bowl met onderschotel, decor van bloemen in uitsparingen op gele fond.
Un bol chinois avec sous-bol, décor de fleurs sur fond jaune.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#170Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 22,08 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#15Een 18 karaats geel gouden geweven armband.
Un bracelet en or jaune 18 ct tissé.No longer availableDim. 8,12 gEstimate: € 450 / 550

