Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.
Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.

Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.

Un vase sphérique en faïence chinoise, décor d’un oiseau.
Dim. h: 14 cm
SKU: 2603190601.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #601
Estimate: € 160 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #554

    Een reeks van drie verschillende Chinese ceremoniële plaquettes van steen.

    Une série de trois plaquettes de cérémonie chinoises en pierre de cérémonie.
    No longer available
    Dim. h: 12, 16 & 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #618

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van perziken, vleermuizen en pauwen.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pêches, chauve-souris et paons.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #138

    Een jardinière van Vlaams aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Op piëdestal. Randschilfer aan de piëdestal.

    Une jardinière en faïence flamande, décor de fleurs en relief. Sur piédestal (éclat).
    No longer available
    Dim. h: 80 + 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #691

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met een fabeldier in een parade. XXe eeuw.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un animal de fable dans une parade. XXième siècle;
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #702

    Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.

    Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.
    No longer available
    Dim. h: 63 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #613

    Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.

    Une paire de vases en faïence, décor chinoiserie polychrome. Sur pieds en bronze et deux têtes de béliers.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #889
    Adams, Tunstall

    Een aardewerken theeservies met het decor ‘Cries of London’, bestaande uit een theepot, een melkkannetje en een suikerpot op schoteltje, tien kopjes en twaalf schoteltje en een schotel voor gebak. Onderaan gemerkt.

    Une service à thé en faïence, décor ‘Cries of London’, comprenant une théière, pot à lait, sucrier sur un petit plat, dix tasses et douze sous-tasses, et un plat à tarte. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #687

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloesems en vogels en het deksel getooid met een Fo-hond.

    Un vase couvercle en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de floraisons et oiseaux, couvercle décoré d’un chien Fo.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #747

    Een Chinese theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.

    Une théière chinoise en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pièces précieuses.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #405
    Boch La Louvière & Boch Frères Kéramis

    Een aardewerken servies met blauw decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 24 grote borden, twaalf kleine borden, 17 diepe borden, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twee terrines, een sauskom en drie serveerschotels.

    Un service en faïence , décor bleu ‘Dordrecht’, comprenant 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 17 assiettes creuses, un service à thé en quatre pièces et douze tassas et sous-tasses, deux terrines, une saucière et trois plats de service.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #895

    Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.

    Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #651

    Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #708

    Een antieke gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor de paysage bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #646

    Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.

    Un tapis de Chine en laine, motifs de fleurs. Dégâts dus aux pieds de table.
    No longer available
    Dim. 405 x 302 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #627

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #657

    Een Chinese wandplaquette van blauw en wit porselein met een voorstelling van een Guanyin in reliëf. In houten lijst.

    Une plaquette murale chinoise en porcelaine bleue et blanche, représentation de Guan Yin en relief. Encadrement en bois.
    No longer available
    Dim. 90 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #595

    Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #661

    Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #881

    Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.

    Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.
    No longer available
    Dim. 37 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #726

    Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.

    Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 15 en 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #643

    Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.

    Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #641

    Een snuffbottle van Chinese lak met een drakendecor. Gesigneerd.

    Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #697

    Een schotel van Chinees porselein met blauw op wit decor in de stijl van het Wanli-porselein.

    Un plat en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc , style porcelaine de Wanli.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #653

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #341
    Tiche, Milaan

    Twee classicistische vrouwen van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.

    Deux statues en biscuit de femmes classiques. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #21

    Een messingen pendule met perpetuüm-mechanisme. Beschadigd.

    Une pendule en laiton à mouvement perpétuel. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #722
    Matchbox King Size K-5

    “Racing car transporter”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.

    ”Racing car transporter”. Un jouet. très bon état. Emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #820

    Een map postkaarten met betrekking tot de Waalse mijnbouw van begin XXste eeuw.

    Une farde de cartes postales en relation avec l’exploitation minière de Wallonie, début XXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #720

    Een koperen luchter met tien lichtpunten en versierd met glazen kraaltjes in vijf rijen.

    Un lustre en cuivre à dix points lumineux, décoration de perles en verre sur cinq rangées.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm Ø: 84 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #214
    Louis Van Hoorde
    Period: 1886 - 1935

    “De waarzegster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”La diseuse de bonnes aventures”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #155

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.
    No longer available
    Dim. 5,82 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #873

    Een bestek van verzilverd metaal voor 12 personen. In koffertje. We voegen er andere bestekken aan toe, w.o. Christofle.

    Un service à couverts en métal argenté pour douze personnes. Dans un coffret. Nous ajoutons quelques autres couverts, entre-autres des pièces de Christofle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #877

    Twee boeken over Ferrari: - “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016. - “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.

    Deux livres en relation avec Ferrari: - “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016. - “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.
    No longer available
    Estimate: € 26 / 30
  • #296

    Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.

    Une garde-robe à deux portes et deux tiroirs dans le bas.
    No longer available
    Dim. 202 x 148 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.

    Une horloge murale en poirier sculpté et laqué noir. Forêt Noire.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #436

    Drie armstoelen van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, waarbij één licht afwijkend model.

    Trois fauteuils en noyer sculpté style Louis XV, une modèle légèrement différent.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More