Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bol wierrookbrandertje van verzilverd metaal met een opengewerkt decor van bladeren en vogels en met een gyroscopisch recipiënt.
Een bol wierrookbrandertje van verzilverd metaal met een opengewerkt decor van bladeren en vogels en met een gyroscopisch recipiënt.

Een bol wierookbrandertje van verzilverd metaal met een opengewerkt decor van bladeren en vogels en met een gyroscopisch recipiënt.

Un brûle-parfum rond en métal argenté avec un décor de feuillage et oiseaux ajouré et un récipient gyroscopique.
Dim. Ø: 5 cm
SKU: 1505180127.
Categories: Aziatisch, Verzilverd.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #127
Estimate: € 160 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #478

    Een pompoenvormig theepotje van blauw en wit Chinees porselein met verzilverd metalen monturen, versierd met draken en het deksel getooid met een aapje.

    Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine bleue et blanche aux montures argentées et à décor de dragons. Couvercle surmonté d’un petit singe.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #477

    Een buikvaasje van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Vase pansu en porcelaine de Chine bleue claire. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #591

    Een buikvaas van Chinees porselein met een roze decor van pioenen. Onderaan gemerkt.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor rose aux pivoines. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #558

    Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.

    Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #531

    Een vierhoekig theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en met een geel handvat.

    Théière carrée en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Anse jaune.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #493

    Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    Paire de lions de temple en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #223
    Fontenille - Pataud

    Een volledig bestek van hoorn en verzilverd metaal voor twaalf personen in bestekkoffer.

    Un service à couverts complet pour douze personnes en métal argenté et corne, le tout dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #497

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.

    Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 27 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #399
    Wiskemann

    Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit 2 keer zeven grote messen, zeven vismessen, zeven grote vorken, veertien kleine vorken, zeven grote lepels, zeven kleine lepels, elf koffielepels, vijf ijslepels, twaalf dessertvorkjes en een pollepel. We voegen er een serveerbestek met benen handvatten aan toe.

    Un service à couverts en métal argenté, comprenant 2 fois sept grands couteaux, sept couteaux à poisson, sept grandes fourchettes, quatorze petites fourchettes, sept grandes cuillères, sept petites cuillères, onze cuillères à café, cinq cuillères à glace, douze fourchettes à dessert et une louche. Nous ajoutons un couvert de service aux manches en os.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #47

    Een schelpvormige schaal van verzilverd metaal.

    Plat en forme de coquille en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #747

    Een paar verzilverde kandelaars.

    Une paire de chandeliers argentés.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #507

    Een zeshoekige theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages.

    Théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #461

    Een paar vaasjes van cloisonné op rood koper met een decor van fabeldieren.

    Paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge. Décor d’animaux fabuleux.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #487

    Een paar kokervazen van crackleware met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur.

    Paire de vases cylindriques en faïence craquelée à décor de dragons en relief. Marque sous la base. Un cheveu.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #481

    Een theepotje van Chinees porselein met rood glazuur.

    Petite théière en porcelaine de Chine à glaçure rouge.
    No longer available
    Dim. h: 14 cml
    Estimate: € 90 / 110
  • #521

    Een ronde zalfdoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Boîte à onguent ronde en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #801

    Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.

    Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.
    No longer available
    Dim. 137 x 84 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #473

    Een paar kleine kalebasvaasjes van Chinees porselein met een oranje decor van vleermuizen. Onderaan gemerkt. Met twee houten sokkeltjes.

    Paire de petites gourdes en porcelaine de Chine à décor orange aux chauve-souris. Marque sous la base. Avec deux socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #650

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.

    Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #488

    Een vierkante theebus van Chinees porselein met een blauw-wit decor van fo-honden.

    Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de chiens de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503

    Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.

    Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #601

    Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #548

    Twee ronde dekseldozen van Chinees porselein met een decor van kinderen in een tuin. Onderaan gemerkt. Op houten sokkels.

    Deux boites rondes à couvercle en porcelaine de Chine à décor d’enfants dans un jardin. Marque sous la base. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #750
    Christofle.

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad. Gemerkt.

    Un service à café et thé en quatre pièces, métal argenté. Sur un plateau. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #2

    Een theeserviesje gemaakt uit Weens porselein, bestaande uit elf kopjes en schoteltjes (één met een klein letseltje).

    Un service à thé en porcelaine viennoise, comprenant onze tasses et soucoupes ( dont une endommagée).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #641
    Val St. Lambert

    Een soliflore op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal met in de massa groen gekleurde motieven. Beide gemerkt onderaan.

    Un vase soliflore sur pied et un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse, motifs en couleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #109
    Jan Maeurer

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “München”.

    ”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et inscrite “München”.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #390

    Een lot van drie wekkers in diverse uitvoeringen.

    Un lot comprenant trois réveils divers.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #777

    “Octave Landuyt. Beelden en denkbeelden.” Een kunstboek naar aanleidng van de gelijknamige tentoonstelling in het KMSK te Antwerpen in 1994.

    ”Octave Landuyt. Beelden en denkbeelden”. Un livre d’Art en relation avec l’exposition du même nom à Anvers, au KMSK, 1994.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #642

    Een zuiltje van gesculpteerd albast met los rond blad.

    Petite colonnette en albâtre sculpté. Tablette ronde amovible.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #251
    Delvaux, Bruxelles

    Een lederen brieventasje met stofhoes.

    Un portefeuille en cuir et sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #265

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 1,65 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #147

    Een zilveren bestek waaronder zes vorken en zes vismessen, acht gebaksvorken, negen messen en zes koffielepels en een suikertang met Duitse keuren 800 ‰. Gewogen zonder de negen messen.

    ”Un service à couverts comprenant six fourchettes, six couteaux à poisson, huit fourchettes à gâteau, neuf couteaux et six cuillères à café et une pince à sucre portant des poinçons Allemands 800 ‰. Poids sans les neufs couteaux.
    No longer available
    Dim. 961,93 g
    Estimate: € 260 / 300
  • #392

    “De vogels der Nederland”. Herman Schlegel. Drie uitgaven met ingekleurde litho’s van vogels. Dertien prenten werden ingekaderd. Eind XIXe eeuw.

    “Les oiseaux des pays Bas”. Herman Schlegel. Trois éditions contenant des lithographies d’oiseaux. Treize images sont encadrées. Fin XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 13 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #479
    Pablo

    “Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Clown”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    Een tafelklokje van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van koper en andere materialen. De wijzerplaat geëmailleerd en rondom versierd met verguld messing. Omstreeks 1880. Met sleutel.

    Une pendule de table en bois laqué noir, décor incrusté de cuivre et autres matériaux. Le cadran est émaillé et décoré de laiton. Vers 1800. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 240 / 280
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More