#161
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#194
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#588
Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
#643
Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
#133
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
#628
Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
#631
Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
#692
#518
Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
#169
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#668
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#128
Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
#138
#204
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#548
#228
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#376
#173
#177
#568
Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
Petit lustre de vestibule art déco en cuivre à trois lumières aux abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/50
#611
Een groep van groen jade. Chinees werk, met houten sokkel.
#28
Een lot blauw glas en kristal, bestaande uit een paar kandelaars, een karaf, een vaas op voet, een coupe op voet, twee glazen, een klein karafje en een presse-papier.
Un lot de verre bleu et de cristal, comprenant une paire de candélabres, une carafe, un vase sur pied , une coupe sur pied, deux verres, une petite carafe et un presse-papier.No longer availableDim. h: 8 - 27 cmEstimate: € 40/50 -
#720
Een 18 karaats geel gouden ring.
Une bague en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,95 gEstimate: € 350/450 -
#347
#231
Julien Turgan. “Les Grandes Usines, études industrielles en France et à l’Etranger”. 10 volumes (1868-1875). Ed. Michel Lévy Frères, Paris. In-4°, goede staat, enkele vochtvlekken, bruine lederen ruggen. Talrijke afbeeldingen.
Julien Turgan. “Les Grandes Usines, études industrielles en France et à l’Etranger”. 10 volumes (1868-1875). Ed. Michel Lévy Frères, Paris. In-4°, bon état, quelques taches d’humidité, dossier en cuir brun. Nombreuses illustrations.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#762
Lot de onze pots de pharmacie en verre incolore et une carafe (couvercle manque).No longer availableDim. h: 13 en 38 cmEstimate: € 20/30 -
#625Zero Halliburton
Een grijze aktetas van aluminium.
#596Kashan
#398
#370
Bague en or blanc et jaune 18 ct serte de diamants de taille ancienne avec poids total de ± 0,36 ct et d’un saphir central de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 180/250 -
#787Limoges
Kleine terrine met onderschaal van polychroom porselein.
#188
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres sous forme de lionnes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 320/380