Similar lots by type
-
#845Ligne RosetEen tafellamp, model ‘Ellipse’.
Lampe de table, modèle “Ellipse”.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 60 -
#840Een hanglantaarn van geelkoper en glas, versierd met vier musicerende engeltjes.
Lanterne en cuivre jaune et verre décorée de quatre angelots musiciens.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#825Mercy Park LightingEen lampenkap van gekleurd glas in lood. Bovenaan gemerkt. Jaren ‘60.
Un abat-jour en verre et plomb. Marque au dessus. Années ‘60.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#673Catellani & SmithEen grote hanglamp, model ‘Fil de fer’.
Grande lampe à suspendre, modèle “Fil de Fer”.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 400 / 500 -
#804ScaglioneEen paar trapvomige schemerlampen van albast. Beide met haarscheur.
Paire de lampadaires en forme d’escalier en albâtre. Les deux avec cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#439Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#790Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.
Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 75 / 100 -
#550Twee verschillende metalen design hanglampen. Jaren ‘70.
Deux différenes lampes à suspendre design en métal. Années ‘70.No longer availableDim. Ø 60 - Ø 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#231Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 450 -
#182Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#719Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#635Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#815Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 30 / 50 -
#223Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#693Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).
Une tête d’ancêtre en terre cuite. Pays des Koma, Ghana.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#835Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#323Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.
Pied de lampe en bois polychrome en forme de vasque.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#348Lodewijk Van BoeckelEen smeedijzeren sierstuk in de vorm van een rozentak. Gesigneerd.
Branche de rosier en fer forgé. Signée.No longer availableDim. 37 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#103Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood, versierd met een bloemendecor.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitraux, décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 40 -
#775Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#774B & HTwee design hanglampen met roostertjes.
Deux lampes à suspendre design aux petites grilles.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#739Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#586Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
Une paire de candélabres en bois patiné gris.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#48Een messingen olielamp met kap.
Lampe à huile en laiton. Avec abat-jour.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#493Lot postzegels in 4 albums en een map: varia van de hele wereld. In het bijzonder een oud, deels losbladig en interessant album met internationale zegels vanaf de jaren 1860 tot de jaren 1930. Griekse eilanden, Turkije, Levant, Liechtenstein, Monaco, San Marino, Oost-Europa (Turkestan, ex-Joegoslavië) enz. enz.
Lot de timbres postes dans quatre albums et une farde: timbres de tous les pays, principalement un album aux feuilles partiellement amovibles contenant des timbres internationaux entre 1860 et 1930. Iles grecques, Turquie, Levant, Liechtenstein, Monaco, San Marino, Europe de l’Est (Turkestan, états de la Yougoslavie, etc.).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#795Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949Twee Mechelse interieuren. Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 298/300 en 274/350.
Deux intérieurs malinois. Eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche et numérotées 298/300 et 274/350.No longer availableDim. 38 x 49 & 48 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#782Hiroshige“Yui” Een ingekleurde originele Japanse houtsnede uit de reeks ‘53 stations van de Tokaido’. 1833.
“Yui”. Estampe japonaise colorée de la série “53 stations de Tokaïdo”. 1833.No longer availableDim. 22 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#625Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#789Maria Rombouts“Bedoeïenenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fille des bédouins”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 46 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#183ChanelEen damesportefeuille in zwart lakleder. Met ‘carte d’authenticité’ en in originele doos.
Portefeuille de dame en cuir noir laqué. Avec carte d’authenticité et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#503SteiffTwee reclamepanelen in email.
Deux panneaux publicitaires en émail.No longer availableDim. L. 40 - 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#165Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 5,97 g h: 3 cmEstimate: € 250 / 350 -
#388Twee verschillende kandelaars van gedreven koper. Omstreeks 1800.
Deux différents candélabres en cuivre repoussé. Vers 1800.No longer availableDim. h: 85 & 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 100 / 150 -
#605Joe ColomboEen “Boby Trolley” van wit kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique blanc. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableDim. 73 x 43 x 40 cmEstimate: € 200 / 240

