#663Een smeedijzeren voorstelling van Don Quixote.
#383Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.
#790Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#465Een bronzen wandkandelaar met twee lichtpunten, gedragen door meermannen.
#805Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.
#635Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#779Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#615Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#599Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#630Een bolle lantaarn van brons en glas.
#640Een bronzen luchter met acht lichtpunten.
#733Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.
#594Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#735Willy VandersteenLot albums “Suske en Wiske”, rode reeks, gekleurd. 50 stuks. Nummers tussen 144 (1973) en 192 (1983).
Lot d’albums “Suske en Wiske”, série rouge en couleurs. 50 pièces. Numéros entre 144 (1973) et 192 (1983).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#511Een paar vazen van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels en bloemen in uitsparingen omgeven door een bloemenmotief in groen, roze en geel. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Canton, XIXde eeuw.
#5Twee 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Deux bagues en or jaune 18 ct serties de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,21 gEstimate: € 100 / 150 -
#416Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#231“Naakten met engeltje”. Een bronzen groep op een zwart marmeren sokkel.
#171Eugène Marioton“Vainqueur”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
#617Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van kostbaarheden. Oren in de vorm van fo-honden (klein letsel). Schilfers aan de bovenrand. Canton, begin XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose d’objets précieux. Anses en forme de chiens de Pho (petit dégât). Eclats au bord supérieur. Canton, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#557Drie theepotten van polychroom Chinees porselein met decor van insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groen en roze fond. Canton, XIXde eeuw. Eén zonder deksel, één met beschadigd deksel en schilfer aan de rand, één iets kleinere met toegevoegd deksel.
Trois théières en porcelaine de Chine polychrome à décor d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Canton XIXe siècle. Une sans couvercle, une à couvercle endommagé et à éclat au bord, une un peu plus petit et au couvercle rapporté.No longer availableDim. H. 17,5 & 14,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#711Een lot apothekersglaswerk en een oude injectiespuit.
Lot de verrerie de pharmacie et une ancienne seringue.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#134Russisch icoon met Sint-Nicolaas. XIXde eeuw.
Icône russe représentant Saint-Nicolas. XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 30,5 cmEstimate: € 600 / 800