#703
Een Imari porseleinen bord.
An Imari porcelain plate.No longer availableDim. Ø 17.5 cmEstimate: € 25/35 -
#128
Een gekleurde kristallen karaf set met 6 glazen van Val Saint Lambert.
#168Ravissant Silver
Vijf oostervorken en lepeltjes van sterling zilver 925‰. In originele doosjes.
Five Eastern forks and spoons made of sterling silver 925‰. In original boxes.No longer availableDim. 340,90 gEstimate: € 150/200 -
#539isidore MeyersPeriod: 1836-1916
“Herder met zijn kudde op de heide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
#677Limoges
Een lot van 6 porseleinen borden, handgeschilderd. Blauwe rand met vergulde accenten. Met decor van vogels.
#43
Een wandelstok met verborgen zwaard, made in India.
A walking stick with a hidden sword, made in India.No longer availableDim. L: 88 cmEstimate: € 40/50 -
#287
Een Christofle opdienschaal met glazen ovenschaal.
A Christofle serving dish with a glass oven dish.No longer availableDim. 37x26x5 cmEstimate: € 25/35 -
#510
Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
#608
Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#37Delfts blauw
Een wit-blauw aardewerken tabakspot met koperen deksel en opschrift “Havana’. Onderaan gemerkt Delft.
A white-blue earthenware tobacco jar with a copper lid and the inscription "Havana". Marked Delft at the bottom.No longer availableDim. 35 x 23cmEstimate: € 40/45 -
#74Rudi de VosPeriod: °1944
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#764
Een set van 2 sérigrafien van Guust Flater in kader.
A set of 2 screenprints by Guust Flater in frames.No longer availableDim. 74 x 54 cmEstimate: € 40/60