Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bolle aardewerken kruik, met veelkleurig decor naar de Renaissance, met draken en een wapenschild. Onderaan gemerkt en genummerd.
Een bolle aardewerken kruik, met veelkleurig decor naar de Renaissance, met draken en een wapenschild. Onderaan gemerkt en genummerd.
Een bolle aardewerken kruik, met veelkleurig decor naar de Renaissance, met draken en een wapenschild. Onderaan gemerkt en genummerd.
Een bolle aardewerken kruik, met veelkleurig decor naar de Renaissance, met draken en een wapenschild. Onderaan gemerkt en genummerd.
Een bolle aardewerken kruik, met veelkleurig decor naar de Renaissance, met draken en een wapenschild. Onderaan gemerkt en genummerd.
Montopoli, Arno, Italie

Een bolle aardewerken kruik, met veelkleurig decor naar de Renaissance, met draken en een wapenschild. Onderaan gemerkt en genummerd.

A bulbous pottery jug, decorated in a Renaissance style with dragons and a coat of arms. Marked and numbered at the bottom.
Dim. H. 25 cm
SKU: 2908230567.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #567
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #571
    José Chapellier
    Period: °1946

    “Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Fantôme Jésus on the Cross". A bronze sculpted and gilted statue. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 35cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #306

    Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.

    A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.
    No longer available
    Dim. 43 x 120 x 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #593
    Kaiser W. Germany

    Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.

    A pair of bowls marked MING, Asian scene bird on branch.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #508
    Stefaan Schreel

    Een metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .

    A metal sculpture titled Warrior 1 by sculptor Stefaan Schreel. On stand.
    No longer available
    Dim. h 53 (170) cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #239

    “Landschappen”. Een paar schilderijen, olieverf op paneel. In gesculpteerde vergulde lijsten.

    "Landschappen" translates to "Landscapes". A few paintings, oil on panel. In sculpted gilded frames.
    No longer available
    Dim. 33 x 48cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #792
    Wasmuel

    Een set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.

    Set of four orange polychrome earthenware vases with two matching plateaus. One flake on the smallest dish.
    No longer available
    Dim. H: 5-10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #740

    Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.

    A pocket watch with a horse on the back, with watch chain and key.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #334
    Ferdinand, Jean Lucini

    "Le Depart". Kleurenlitho. Gesigneerd.

    "The Departure". Color lithograph. Signed.
    No longer available
    Dim. 47 x 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #617
    Nanking

    Een balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

    A baluster vase made of multicolored earthenware, decorated with warriors, monochrome dragons on the shoulder, and similar foo dogs as handles. Circa 1900. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #766

    Een spiegel met vergulde lijst.

    A mirror with gilded frame.
    No longer available
    Dim. 54 x 49
    Estimate: € 35 / 45
  • #346

    Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.

    Venetian glass chandelier with 5 arms.
    No longer available
    Dim. h 70 x Ø 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #200

    Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 1,08 ct. Vs en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct. F/G Vs.

    An 18 karat white gold Art Deco ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 1.08 carats, VVS clarity, and surrounded by brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.80 carats, F/G color, VVS clarity.
    No longer available
    Dim. 11,50 g
    Estimate: € 2800 / 3000
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More