#798Alessi
Een kunststoffen wandklok met vogels als wijzer. Gemerkt.
#81
Een bronzen beeld van twee fazanten op twee-kleurig marmeren voet.
A bronze sculpted statue of two pheasants on a two-colored marble base.No longer availableDim. 19 x 54 cmEstimate: € 120/175 -
#77
Een bronzen tafellamp met vogelornament en plantaardige details.
A bronze table lamp with bird ornament and plant detail.No longer availableDim. 38 x 29cmEstimate: € 80/100 -
#344Elysé SchuermansPeriod: °1938
“De watermolen”. Olieverf op board. Gesigneerd linksonder.
#257Jan Antheunis
“Erasmus”. Een gepatineerde gipsen buste, achteraan inscriptie “Antheunis, genie en wereld”.
"Erasmus". A patinated plaster bust, with inscription on the back "Antheunis, genius and world."No longer availableDim. 22 x 15cmEstimate: € 50/75 -
#313
Een set van 3 verchroomde beelden oorstellend een romijnse krijgster, een dame met kruik en een man met doedelzak en hond, allen op ronde marmeren voet.
A set of 3 chrome-plated statues depicting a Roman warrior, a lady with a jug, and a man with a bagpipe and dog, all on round marble bases.No longer availableDim. h 90 cmEstimate: € 60/80 -
#154Lazare VolovickPeriod: 1902 - 1977
‘De Pianiste’, olie op doek, getekend Volovick. Met verfschade.
'The Pianist', oil on canvas, signed Volovick. With paint damage.No longer availableDim. h 54 x b 73 cmEstimate: € 400/500 -
#506
Een Oosters wollen tapijt.
#366
Een staande kapstok, romantische uitvoering.
A standing coat rack, in a romantic design.No longer availableDim. h 177 cmEstimate: € 60/80 -
#170
Een 18 karaats witgouden schakelketting.
An 18 carat white gold link chain.No longer availableDim. 29,66 gEstimate: € 900/1000 -
#572
Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
Deux lions héraldiques en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#608
Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 80/120