Other lots by Val St. Lambert
-
#414Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rookbruin gekleurd in de massa.
Un vase en cristal taillé, couleur brun fumé dans la masse.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 120/200 -
#419Val St. Lambert
Een vaasje en een tweede op voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux petits vases dont un sur pied en cristal taillé, couleur vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 60/100 -
#417Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Un vase en cristal incolore. Pas de marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/50 -
#687Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180°/240 -
#688Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.
Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 140/200 -
#131Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180/220 -
#347Val St. Lambert
Een asbak van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un cendrier en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20/30
Similar lots by type
-
#794Val St Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal en een art deco karaf. Beide gemerkt.
Un vase en cristal taillé et une carafe art déco. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#412
“Der Sauerbrunnen”. Een beker van kleurloos en roze kristal met gegraveerde decors.
“Der Sauerbrunnen”. Une chope en cristal rose et incolore avec décor engravé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#408Cristal de Lorraine
Een champagne-emmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un seau à champagne en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#351
Een lot geslepen kleurloos kristal en glas, bestaande uit een drageoir, een karaf en een vaas op voet.
Un lot de cristal taillé incolore comprenant un drageoir, une carafe et un vase sur pied.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#357
Een lot geslepen kleurloos Boheems kristal, bestaande uit een driedelig toiletstelletje en een vaasje op voet. We voegen er een asbak van Val St. Lambert, groen gekleurd in de massa aan toe
Un lot de cristal de Bohème taillé incolore comprenant un set de toilette en trois pièces et un petit vase sur pied. Nous ajoutons un cendrier Val St. Lambert vert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#797
Een schaal van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Une coupe en cristal taillé, coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#297
Een mandje van geslepen Boheems kristal, groen gekleurd in de massa. We voegen er een glazen milieu de table aan toe.
Une coupelle en cristal de Bohème taillé et coloré vert dans la masse. Nous ajoutons un milieu de table en verre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#17Daum, France
Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#632
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#500
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.No longer availableDim. H. 181 cm -
#74
Een gravure met een portret van Napoleon omringd door monumenten, veldslagen en levensgebeurtenissen met betrekking tot de keizer. XIXe eeuw. In de oorspronkelijke lijst.
Gravure au portrait de Napoléon I entouré de monuments, de batailles et de scènes de sa vie. XIXe siècle. Dans son cadre d’origine.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#450Kenzoki
Drie verschillende vaporisators eau de parfum van 10 ml en één van 90 ml met cd en boekje in een cadeauverpakking.
Trois vaporisateurs divers d’eau de parfum de 10 ml et un de 90 ml avec CD et livret dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#545Lady Di en Guess by Georges Marciano
Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 30 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 30 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#270
Een mahoniehouten commode met vier grote en twee kleine laden. Einde XIXde eeuw.
Une commode en acajou avec quatre grands tiroirs et deux petits tiroirs. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 128 x 122 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#39Herman Standaert
“Dreef”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
“Le chemin dans le bois”. Pastel sur papier. Signé et datée 1978.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#445Moschino en Daniel Hechter
Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 15 ml in gesloten verpakking.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 15 ml dans l’emballage fermé d’origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#670
Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#78Rogers Foundry, Birmingham
“His masters voice”. Een groep van gepolychromeerd gietijzer.
“His masters voice”. Groupe en fonte polychrome.No longer availableDim. b: 22 ,5 cmEstimate: € 40/60 -
#739
Een ovale spiegel van verguld hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50/70 -
#122Leon Schoeters
“Kind bij een hond met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bébé et chien au chapeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 66 cmEstimate: € 100/150 -
#609
“Damesportret”. houtskool op papier. Draagt handtekening. Toegeschreven aan Marie Laurencin.
“Portait de femme”. Fusain sur papier. Signé. Attribué à Marie Laurencin.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 100/120