Similar lots by type
-
#241
Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#80Satsuma
Een paar zeshoekige Japanse porseleinen Satsuma vazen met enkele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of hexagonal Japanese porcelain Satsuma vases with several figures in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25cmEstimate: € 20 / 40 -
#156
Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.
A Chinese blue and white vase, restored at the neck, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 500.00 €Dim. h 15.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#79
Een oud porseleinen schenkkannetje met florale motieven deels in goudverf handbeschilderd. Onderaan genummerd.
An old porcelain jug with floral motifs partially hand-painted in gold paint. Numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#176
Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
A multicolored Chinese crackleware bonbonnière with a dragon and warrior decoration on the lid.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h 14 x Ø 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#44
Een paar vintage aardewerken tafellampen op houten voet. 1 voet met barst.
A pair of vintage earthenware table lamps on wooden base. 1 base with crack.No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. 36 x Ø17cmEstimate: € 40 / 60 -
#157Maria Innocentia Hummel
Een lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.
A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 13,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#122Boch Keramis
Een set van 4 borden met verschillende volkse scénes, Boch Keramis, nrs. 5-6-9-10.
A set of 4 plates with different folk scenes, Boch Keramis, nos. 5-6-9-10.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#127Lladro
‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
"Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#220Limoges France
Een tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 46 cmEstimate: € 15 / 25 -
#223
Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#50
Een lot van 5 Hollandse en andere porseleinen tegels. Verschillende uitvoeringen en decor.
A lot of 5 Dutch and other porcelain tiles. Various designs and decorations.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 13 x 13cmEstimate: € 25 / 50 -
#186
Een lot van Doorniks porselein bestaande uit 5 bordjes e, 5 kommetjes. 1 kommetje heeft een gaatje in de bodem.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#233
Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Lladro
Een lotje van 2 Lladro ganzen.
A pair of 2 Lladro geese.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 11.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#107
Een Japans porseleinen Satsuma servies. 12-delig, bestaande uit theekopjes en schoteltjes in originele koffer.
A Japanese porcelain Satsuma tea set. 12 pieces, consisting of tea cups and saucers in original case.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#31
Een grote Chinese vaas, onderaan gemerkt ‘Made In China’.
A large Chinese vase, marked 'Made In China' at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#178
Een set van 2 cloissoné vaasjes met een decor van bomen om een zwarte achtergrond.
A set of 2 cloisonné vases with a tree motif on a black background.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h 10,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#225
Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#47
Een lot Delfts Blauw, waarvan uit 3 porseleyne fles gemerkt en 4 borden.
A lot of Delft Blue, including 3 porcelain bottles and 4 plates.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 15 / 30 -
#34
Een Chinese dekselvaas.
A Chinese lidded vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 25 cmEstimate: € 5 / 10 -
#67
Een lot van 2 schalen en een dekselpotje in de stijl van het gekende Chinese lakwerk.
A lot consisting of 2 bowls and a lidded jar in the style of famous Chinese lacquerwork.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 37 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#226
Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#32Bequet, Quaregnon
Een lot van 2 porseleinen dekselvazen, blauw-wit met vergulde details. Waarvan 1 gemerkt Bequet.
A pair of porcelain lidded vases, blue and white with gilded details. One of them marked Bequet.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 43cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#125Capodimonte
Een Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.
Capodimonte porcelain figurine of a vagrant on a bench. Restoration damage at the bench.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 30 / 40 -
#121
Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
A lot of art reproductions, a large poster of Antwerp, an etching by Heymans and a drawing by Fons Thijsen.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#7
Een set van 2 handbeschilderde fin de siécle vaasjes met vergulde handvatten.
A set of 2 hand-painted fin de siècle vases with gilded handles.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h 24.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#108
Een grote retro vaas met onderaan een sticker ‘Maredsous’.
A large retro vase with a sticker on the bottom that says 'Maredsous'.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#12
Een gesculpteerd houten etnisch masker, muurdeco. Barstjes aan de oorlellen en een paar hout gesculpteerde boekensteunen met een Afrikaans type man en vrouw.
A wood sculpted ethnic mask, wall deco. Cracks on the earlobes and a pair of wood-carved bookends depicting an African-type man and woman.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 20cmEstimate: € 30 / 50 -
#91
Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#166
Een bronzen emmertje, naar middeleeuws voorbeeld.
A bronze bucket, based on a medieval design.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 21,5Estimate: € 20 / 30 -
#145
Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
A 19th century solid oak piggy bank/cabinet with 1 drawer and 2 locks, missing keys.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 56 x 53 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#189Willy Vandersteen
Een lot van 7 strips, Suske en Wiske, rode reeks.
A lot of 7 comic books, Suske en Wiske, red series.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#211
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#4
Een Delfts blauw aardewerken vaas met floraal decor.
A Delft blue earthenware vase with floral decoration.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 40cmEstimate: € 40 / 60 -
#219
Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 20 / 40