Other lots in this auction
-
#812Spiegeltje met twee beschilderde panelen. Chinees werk. Slijtage.
Un petit miroir à deux panneaux. Travail chinois. Usures.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#435Twee zakhorloges van zilver en één van Omega van gegraveerd verguld metaal.
Deux montres à gousset en argent et une de la marque Omega en métal gravé et doré.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#585Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#695Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#207Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#279“Oud-Bijbelse voorstelling”. Inkt en sanguine op papier. XVIIIe eeuw.
”Ancienne scène Biblique”. Encre et sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#660Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.
Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#27Een lot houten voorwerpen, waarbij een kleine ronde spiegel, een kijker, een ingelegd deksel van een kistje, een kruisbeeld, een rond doosje, een houder voor een zakhorloge (zonder stolp) en een speldenkussen. Grotendeels XIXe eeuws.
Un lot d’objets en bois, dont un petit miroir rond, un couvercle de coffret incrusté, un crucifix, une petite boîte ronde, un porte-gousset sans cloche et un coussin à épingles. La plupart du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 8 - 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#206Een eikenhouten buffet met drie deuren en drie laden. XIXe eeuw.
Un buffet en chêne à trois portes et à trois tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 210 x 95 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#750TomadoEen vintage wandrekje met vijf houten legplanken.
Une étagère murale à cinq planches. Vintage.No longer availableDim. 40 x 65 x 107 cmEstimate: € 50 / 80 -
#572“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Permeke’. Kleine beschadiging in het doek
”Marine”. Huile sur toile. Signée: Permeke. Petit dégâts.No longer availableDim. 29 X 41 cmEstimate: € 300 / 500 -
#715“Kabuki-acteur met haan”. Houtsnede. Utagawa-school.
”Acteur Kabuki et coq”. Une gravure sur bois. Ecole Utagawa.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80

