Other lots by Val St. Lambert
-
#287Val St. Lambert
Een serie van vijftien witte wijnglazen, vijf rode wijnglazen en zeven champagnefluiten van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Suite de quinze verres à vin blanc, cinq à vin rouge et sept flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#99Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 120/160 -
#17Val St. Lambert
Twee series van respectievelijk zes bordeaux- en zes bourgogneglazen van kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.
Deux séries de respectivement six verres à bordeaux et six verres à bourgogne en cristal incolore soufflé à la bouche. Dans leurs boîtes et avec marques.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#258Val St. Lambert
Zes geslepen kristallen onderzetters voor glazen en een grote voor een fles. In originele verpakking.
Suite de six sous-verre et un dessous de bouteille en cristal gravé. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#101Val St. Lambert
Een mand van geslepen kristal, bruin gekleurd in de massa. Gemerkt.
Corbeille en cristal taillé coloré brun foncé dans la masse. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#63Val St. Lambert
Een eironde vaas van geslepen kristal model “Aberdeen”, blauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met certificaat
Vase ovoïde en cristal taillé, modèle Aberdeen, coloré bleu dans la masse. Marque sous la base et avec certificat.No longer availableEstimate: € 60/100
Similar lots by type
-
#102
Vijf schaaltjes van kleurloos geslepen kristal met een rozendecor. Duits werk. We voegen er een zesde schaaltje van Italiaanse makelij aan toe. Allen in etui.
Cinq petits plats en cristal taillé incolore à décor de roses. Travail allemand. Nous ajoutons un sixième petit plat de facture italienne. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#437
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit drie verschillende vazen (waarvan één met vergulde montuur) en een bonbonnière.
Lot de cristaux taillé incolore comprenant trois vases différents, dont un à monture doré, et une bonbonnière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#117
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert
Vase à piédouche en cristal taillé coloré vert dans la masse. Probablement Val St-Lambert.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 60/100 -
#257
Een snavelkan van kleurloos kristal met een verzilverd metalen montuur.
Verseuse en cristal incolore au grand bec en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#371Baccarat
Een servies van coupes van kleurloos kristal in vier verschillende afmetingen. 43 stuks. Gemerkt. We voegen er dertien ongemerkte kristallen likeurglaasjes aan toe.
Service à verres ou coupes sur pied en cristal taillé incolore. Quatre tailles différentes. 43 pièces. Marque sous la base. Nous ajoutons treize goûtes sans marque.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#361
Twee verschillende karaffen van kleurloos geslepen kristal.
Deux carafes en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#406
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 300/340 -
#755
Een paar kristallen drageoirs versierd met druiventakken.
Paire de drageoirs en cristal incolore gravé à décor de vignes.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/200 -
#128
Een lot kristal, bestaande uit twee kandelaars en een asbak van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt Val St. Lambert. We voegen er twee kleinere kandelaars met vergulde monturen aan toe.
Lot de cristaux comprenant deux bougeoirs et un cendrier en cristal taillé incolore. Marque Val St-Lambert. Nous ajoutons deux bougeoirs plus petits aux montures dorées.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#303
Een lot van zes kristallen bourgogneglazen. Drie met letsel aan de rand.
Suite de six verres à bourgogne en cristal. Trois aux petits éclats au bord.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#108Lalique France
Een siervaasje van geslepen kleurloos kristal met een decor van vogeltjes in reliëf op de buik. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif en cristal taillé incolore à décor d’oiseaux en relief sur la panse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#298
Een siervaasje van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid, 925 ‰.
Petit vase en cristal taillé incolore avec monture en argent. Marque de Delheid, 925‰.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#72
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.
Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#28
Twee stuks blauwkleurig geslepen kristal, bestaande uit een coupe en een vaas.
Deux pièces en cristal taillé bleu: une coupe et un vase.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#388
Twee verschillende vazen, een asbak en een karaf van kleurloos geslepen kristal. Ongemerkt.
Deux vases différents, un cendrier et une carafe en cristal taillé incolore. Sans marques.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#343
Een lot van zes verschillende karaffen, waarvan drie van glas en drie van kristal.
Lot de six carafes différentes dont trois en verre et trois en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#357
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt met gravure en label.
Vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Griffe et étiquette sous la base.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 50/80 -
#782
Een paar bolle cachepots (de éne iets groter dan de andere) met een veelkleurig gestileerd bloemenmotief. Met de hand geschilderd en gesigneerd Emanuela. Jaren zestig.
Paire de cache-pot sphériques (l’un un peu plus grand que l’autre) décorés de fleurs stylisées. Peints à la main et signés Emanuela. Années 60.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 80/100 -
#709
Lot bestaande uit twee postzegelalbums met varia. Verder twee oude albums “’s Lands Glorie, Het Belgische volk, deel I en II”. Ed. Historia (enkele chromo’s manco) met een aantal enveloppes met losse Artischromo’s, “Les Races Humaines - Menschenrassen” Ed. Superchocolade Jacques 1947 en een oud album met prentbriefkaarten “Schepen uit alle tijden”. Anoniem (enkele kaarten ontbreken).
Lot comprenant deux albums de timbres postales, deux anciens albums “’s Lands Glorie, Het Belgische Volk, tome I et II”, Ed. Historia (quelques manquants), ainsi que quelques enveloppes aux chromos Artis, “Les Races Humaines - Menschenrassen”. Ed.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#745
Een kleurloze kristallen vaas.
Vase en cristal incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#221Cartier
Een peper- en zoutvaatje van kleurloos kristal met sterling zilveren motief. Beiden met certificaat en in origineel etui.
Salière et poivrière en cristal incolore à motif en argent sterling. Les deux avec certificat et dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#789
Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/220 -
#307
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#822
Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#729
Een wandspiegeltje van verguld en gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir en bois doré et polychromé de style Louis XV.No longer availableDim. 68 x 41 cmEstimate: € 30/40 -
#241
Een lot meerkleurig Italiaans majolica bestaande uit twee dekselpotten, twee kruiken en een vaas.
Lot de majolique italien polychrome comprenant deux pots couverts, deux cruches et un vase.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#195
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een revolver.
Pendentif en or jaune 18 ct en forme de revolver.No longer availableDim. 28,39 gEstimate: € 600/700 -
#761
Een buffet van gefineerd palissanderhout met vier deuren en sobere messingen monturen. We voegen er een gelijkaardige tafel aan toe. Jaren 50.
Buffet en placage de palissandre ouvrant à quatre portes. Montures sobres en laiton. Nous ajoutons une table semblable. Années 50.No longer availableDim. B 223 cmEstimate: € 100/120 -
#478
Negen miniatuurauto’s: Corgi “T Ford Van” (doosje), Mebetoys “Maserati Mistral Coupé” (letsel), “Lancia Flavia”, “Alfa Romeo 2600” en “Ford Mark II” (letsels) (doosjes). Lion Car “Daf 55 Variomatic”, Corgi Classics “1910 Renault”, “1915 Ford Model T” en “Bentley Le Mans 1929”.
Neuf voitures miniatures: Corgi “T Ford Van” (boîte), Mebetoys “Maserati Mistral Coupé” (dégât), “Lancia Flavia”, “Alfa Romeo 2600” et “Ford Mark II” (dégâts) (boîtes). Lion Car “Daf 55 Variomatic”, Corgi Classics “1910 Renault”, “1915 Ford Model T” et “Bentley Le Mans 1929”.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#788
“André Breton. La beauté convulsive”. Kunstboek. Ed. Centre Georges Pompidou, 1991.
“André Breton. La beauté convulsive”. Livre d’art. Ed. Centre Georges Pompidou, 1991.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#667Dinky Toys
“Superior Criterion”. Dinky Toys. Met patiënt.
“Superior Criterion”. Dinky Toys. Avec patient.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#348Monika
Een accordeon in draagtas.
Accordéon dans son étui.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#804
Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000/4000 -
#816
Een ovale spiegel van verguld hout in empirestijl.
Miroir ovale à cadre doré. Style Empire.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#367
Een lot glaswerk, bestaande uit twee kandelaars (beschadigingen), een geslepen coupe, een coupe in verzilverde montuur (Wiskemann) en twaalf onderzetters in etui.
Lot de verrerie comprenant deux candélabres (dégâts), une coupe taillée, une coupe à monture argentée (Wiskemann) et douze sous-verre dans un étui.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#487
Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
Six statuettes africaines diverses en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30/40