Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bolle vaas van rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen kleurloze motieven.

Een bolle vaas van rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen kleurloze motieven.

Vase bombé en cristal taillé de Bohème doublé rouge à motifs incolores.
Dim. h: 17 cm
SKU: 2806220255.
Category: Kristal.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #255
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #245
    Val Saint-Lambert

    Een asbak en een bonbonnière van geslepen kleurloos en magenta kristal, alsook een geslepen paars gedubbelde asbak. Alledrie gemerkt. De eerste twee resp. met inscriptie 244/200 & 91/180.

    Un cendrier et une bonbonnière en cristal taillé incolore et magenta, ainsi qu'un cendrier taillé doublé violet. Tous les trois marqués. Les deux premiers resp. avec inscription 244/200 & 91/180.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 & 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #75
    Val Saint Lambert

    Een vaas op voet van geslepen kleurloos kristal, model Albi. Gemerkt en in originele doos.

    Vase sur pied en cristal incolore taillé, modèle Albi. Marqué et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #117
    Val Saint Lambert

    Een gestileerde Madonna van blauw en kleurloos kristal op gesatineerde voet. Ontwerp voor wijlen Koningin Fabiola van België.

    Madone stylisée en cristal bleu et incolore sur socle en satin. Conception pour feu la reine Fabiola de Belgique.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #175

    Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.

    Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. H:9-13cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #153
    Val Saint Lambert

    Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.

    Un grand vase cratère en cristal taillé doublé magenta et incolore. Marqué et numéroté 127/100.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #15
    Val Saint Lambert

    Een designcoupe van kleurloos en magenta kristal. Gemerkt. Minieme beschadiging.

    Une coupe design en cristal incolore et magenta. Marquée. Dégâts minimes.
    No longer available
    Dim. l: 59 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #171
    Val Saint Lambert

    Een fluitvaas en een champagnekaraf van geslepen en rood gedubbeld kristal. Niet gemerkt. De eerste met schilfer bovenaan.

    Un vase flûte et une carafe à champagne en cristal taillé et doublé rouge. Non marqué. Le premier avec éclat sur le dessus.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #187
    Val Saint Lambert

    Drie kleine flesjes van geslepen kleurloos en binnenin mauve gekleurd kristal. Alledrie gemerkt onderaan en met etiket.

    Trois petits flacons en cristal taillé incolore à intérieur mauve. Tous les trois marqués en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #85
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 602/89’.

    Vase en cristal taillé incolore et rouge. Marqué et numéroté en bas 'PU 602/89'.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #522
    Val Saint Lambert

    Een driehoekige schaal van blauw kristal. Gemerkt met label.

    Un bol triangulaire en cristal bleu. Marqué avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 8 Ø: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #25
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #207

    Een coupe op piedouche van geslepen kleurloos en paars gedubbeld kristal. Gesigneerd onderaan en met nummer 128/180. beschadiging op de bovenrand.

    Une coupe sur piédouche en cristal incolore taillé et doublé violet. Signée en bas et numérotée 128/180. Eclat sur le bord supérieur.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm Ø: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #629

    Een vaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal met bloemendecor.

    Vase en cristal taillé et doublé magenta à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #205
    Cristalleries Royales de Champagne, Bayel

    Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.

    Service de verres en cristal incolore taillé, composé de douze verres à vin rouge, de douze verres à vin blanc et de six verres à apéritif.
    No longer available
    Dim. H:14-19cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #215

    Een reeks van zeventien kleurloos halfkristallen champagneglazen.

    Un ensemble de dix-sept flûtes à champagne en demi-cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #551

    Een lampenvoet van geslepen kristal en verguld messing.

    Un pied de lampe en cristal taillé et laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #521
    Val Saint-Lambert

    Een driehoekige schaal van blauw kristal met geslepen decor van bollen. Gemerkt onderaan. Pièce Unique.

    Coupe triangulaire en cristal bleu à décor taillé de sphères. Marqué en bas. Pièce Unique.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm Ø: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #185

    Drie vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.

    Trois vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #213
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 88/188.

    Vase en cristal doublé taillé et en partie magenta. Marqué et numéroté 88/188.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #29
    Val Saint Lambert

    Drie kleurloos kristallen karaffen, waarbij één geslepen, één met gegraveerd decor van druivenranken en één met gegraveerd decor.

    Trois carafes en cristal incolore, une taillée, une à décor gravé de pampres de vigne et une à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #319

    Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.

    Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195
    Val Saint Lambert

    Een lampenvoet van geslepen kristal. Gemerkt. Met kap: 60 cm.

    Un pied de lampe en cristal taillé. Marqué. Avec Abat-jour : 60 cm.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #191
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen glazenservies, bestaande uit rodewijnglazen, wittewijnglazen, champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen en gemerkt. We voegen er zes geslepen waterglazen aan toe.

    Un service de verres en cristal taillé, composé de verres à vin rouge, de verres à vin blanc, de coupes à champagne. Complet pour douze personnes et marqué. Nous ajoutons six verres à eau taillés.
    No longer available
    Dim. H:11-16cm
    Estimate: € 20 / 220
  • #163
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en deels roestbruin gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met inscriptie ‘81/150 model 1925’.

    Vase en cristal taillé et en partie doublé rouille. Marqué en bas et avec inscription '81/150 modèle 1925'.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #416
    Kashgai

    Wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.

    Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.
    No longer available
    Dim. 312 x 229 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #136

    Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.

    Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 197 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #695
    Valentin à Lodelinsart

    Een Henegouwse staande klok in gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met strikken, guirlandes en lauwerkransen. Eind XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule du Hainaut à gaine en chêne sculpté décorée de noeuds, de guirlandes et de lauriers. Fin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H:255cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558
    Goebel, Germany

    “Stille nacht, Heilige nacht”. Een roterend muziekgroepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van Frobek. Onderaan gemerkt. No. 42 328.

    "Nuit silencieuse, nuit sainte". Un groupe de musique tournant en biscuit multicolore de la série Frobek. Marqué en bas. no. 42 328.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #352
    Dyckmans

    “Suite of Icarus”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10.

    Suite d'Icare. Une gravure en couleurs. Signé et numéroté 3/10.
    No longer available
    Dim. 20x26cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #206

    Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met marmeren blad. Bovenaan een lade in doucine, klapblad met overlangse barst. Onderaan twee deuren. Tijdperk Louis-Philippe. Poten toegevoegd.

    Bureau droit en placage d'acajou avec plateau en marbre. En haut un tiroir en doucine, abattant à fente longitudinale. Deux portes en bas. Epoque Louis-Philippe. Pieds ajoutées.
    No longer available
    Dim. 152 x 98 X 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #515

    Een serie van zeven porseleinen borden met een famille rose decor van bloemenvazen en met bloementuilen in vier uitsparingen op de vleugel. Chinees werk, XIXde eeuw. Enkele kleine randschilfers, wat slijtage aan sommige decors.

    Série de sept assiettes en porcelaine à décor famille rose de vases fleuris et de bouquets de fleurs dans quatre cartouches sur l'aile. Travail chinois, XIXe siècle. Quelques petits éclats en bordure, quelques usures à certains décors.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #386
    Beloutch

    Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.

    Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.
    No longer available
    Dim. 132 x 114 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492
    Omar Van Meervelde

    “Vier figuren”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1988.

    "Quatre chiffres". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1988.
    No longer available
    Dim. 108 cm x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #361

    Een sierkannetje met bloemendecor in reliëf met een bok aan de voet. Onderaan gemerkt met verguld anker. Chelsea, omstreeks 1770.

    Un pichet décoratif à décor floral en relief avec un bouc au pied. Marqué en bas avec ancre dorée. Chelsea, vers 1770.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #104
    G. William

    “Heren met een glas wijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Messieurs avec un verre de vin". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #451

    Een diepe kom van Chinees aardewerk met meerkleurig decor van kostbaarheden. Barst in de vleugel.

    Un ancien bol profond en faïence chinoise à décor multicolore d'objets de valeur. Fêlure dans l'aile.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More