Other lots in this auction
-
#243Val Saint Lambert
Twee kristallen shakers met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en één met een merkje. Eén montuur erg gecorrodeerd.
Deux shakers en cristal avec montures argentées. Marqué en bas et un avec une étiquette. Une monture très corrodée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25/35 -
#453Goebel, West-Germany
“Markt-Christel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 175.
"Markt-Christel". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 175.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/50 -
#380
Een 18 K geelgouden ring bezet met één briljantje, één saffier, één robijn en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille brillant, d'un saphir, d'un rubis et d'une émeraude d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 220/280 -
#83Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels rood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 355/86’.
Vase en cristal doublé taillé et en partie rouge. Marqué et numéroté 'PU 355/86' en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 120/200 -
#530
Een 14 K geelgouden ring bezet met een smaragd cabochon van +- 1 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie d'un cabochon d'émeraude de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 300/350 -
#354
“Zicht met bomen aan water”. Vier schilderijen olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd
"Vue avec des arbres sur l'eau". Quatre tableaux huile sur toile. Signées illisiblement.No longer availableDim. 24 x 32 cm & 32 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#359
“Stilleven met flessen.” Gedateerd 1958.
"Nature morte aux bouteilles." Daté 1958.No longer availableDim. 14,5 x 21 cmEstimate: € 40/60 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een landschap. Bovenaan gerestaureerd.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Restauré au dessus.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 60/80 -
#544Goebel, Germany
“Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.
"Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35/50 -
#199Yadviga Alexandrovka MatsievskaPeriod: 1916-1996
“Kiev, Botanische Tuin”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven, met vermelding van een tentoonstelling in 1967. Klein letsel.
"Kiev, jardin botanique". Huile sur carton. Attribué au dos, mentionnant une exposition en 1967. Petits dégâts.No longer availableDim. 40 X 60 cmEstimate: € 200/300 -
#109Alphonse Mora
“Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 cm x 98 cmEstimate: € 100/120 -
#94Lepic
“Markttafereel te rue Colincourt bij Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène de marché rue Colincourt près de Montmartre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/150