#348GeroEen bestekkoffer met een modern verzilverd metalen bestek met een rozenmotief.
A cutlery case with a modern silver-plated metal cutlery set featuring a rose motif.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#530Een 18 kt geelgouden broche bezet met smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with emerald with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 13,35 gEstimate: € 400 / 500 -
#312Een lot van 3 retro horeca spiegels met drankreclames.
#281WiskemannEen lot van 6 Art Deco Wiskemann serveerschalen en dekselpotten, medio 1930. Bijgevoegd een Wiskemann slede en 2 schaaltjes in schelpvorm.
#180Een 18 kt witgouden ring bezet centrale parel en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central pearl and brilliant cut diamonds with a total weight of 0.36 ct.No longer availableDim. 6,50 g Ø 1 cmEstimate: € 850 / 950 -
#454Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Portret van zwevende gezichten”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Portrait of Floating Faces." A painting, oil on paper. Signed and dated '87 at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35cmEstimate: € 100 / 200 -
#101Een uit hoorn gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
A horn-carved sculpture of a skeleton under a glass dome.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 150 / 175 -
#503Een Chinees beeldje met twee kinderfiguren van blauw en wit porselein.
A Chinese figurine with two child figures made of blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 220 / 240 -
#19O. VernetEen lot van 2, een potloodtekening XVIIIde eeuw met amoureus koppel, Franse school. Gesigneerd “O Vernet”. En een schaduwportret op parelmoer, hoog kwalitatief, Parijse school.
#149Jacques MadiolPeriod: 1871-1950“Spinnende vrouw in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
#300Een 18 kt witgouden stervormige hanger met ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct.
An Imari porcelain decorative plate with floral design. 19th century.No longer availableDim. Ø47cmEstimate: € 80 / 120